Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Összerakott vagy gyárilag...

Összerakott vagy gyárilag épített bringát érdemes jobban megvenni?

Figyelt kérdés

Régi álmom egy országúti kerékpár, de egyszerűen brutális áron kínálják a boltok az olyan minőséget, ami már ér valamit. Többször olvasom, hogy nagynevű cégek egy szuper vázat ócska kiegészítőkkel szerelik fel, de mivel a nevet meg kell fizetni, a végeredmény egy középkategóriás, nagyon drága bicikli. Érdemesebb inkább úgy rakatni össze egyet? Jobbnak jobb lesz az biztos, de olcsóbb is?


Köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 21. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha osszerakatod, meg dragabb lesz.
2014. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"nagynevű cégek egy szuper vázat ócska kiegészítőkkel szerelik fel"


ez csak a belépő kategóriára igaz 150-200 között.

2014. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, a belépő kategóriaára gondoltam, mivel nincs és ne is szándékozom egy motor árát kerékpárra költeni.
2014. aug. 21. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Belepo kategoriaban ne legyenek magas igenyeid. Trabant-aron nincs Mercedes.
2014. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

" motor árát kerékpárra"


ha így látod, ez egyszerűen nem a te sportod, mi bringások ezt pont fordítva látjuk, mi nem költjük egy bicikli árát egy gagyi motorra.

2014. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért kell a belépő kategóriánál maradnom, mert egyszerűen erre telik. Szegény vagyok, de fontosnak tartom a mozgást, sportot. Szerintem egy belépő szintű kerékpárral is lehet sportolni. De maradjunk az alapkérdésnél. Habár valaki megírta, hogy nem olcsóbb alkatrészekből építeni.
2014. aug. 22. 07:40
 7/9 anonim ***** válasza:
egyszerû példa pl csepel royal ha megveszed boltban 95000 ha ugyan azt alkatrészenként rakod össze, akkor 130-140. nos egy rendes outi esetében ez brutálisabb különbség is lehet... ilyen árkategóriában használtak közt érdemesebb keresgélni.
2014. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wadmalac ***** válasza:

Én minden bringámat magamnak raktam össze. Ha ezt 100%-ban új alkatrészből teszem, a bolti komplett bringaár másfélszeresére jön ki.

De saját építésnél egyrészt tudsz használt, jó minőségű és állapotú alkatrészekkel spórolni, másrészt tényleg minden alkatrész olyan, amilyet te szeretnél, míg a bolti bringán lehet, hogy az értékének egyharmadát egy éven belül lecseréled neked jobban passzolóra, és akkor máris a bolti a drágább.

2014. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wadmalac ***** válasza:

"ne is szándékozom egy motor árát kerékpárra költeni."

Nekem a 3.0 V6 fullextrás (bár használt) Renault Safrane-om olcsóbb volt, mint amennyiből a bringámat összeraktam. :D

2014. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!