Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kezdô kerékpáros útvonalat...

Kezdô kerékpáros útvonalat tudtok a János hegyen?

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz kezdő kerékpároson?

Országúti, XC, FR, DH?

Amúgy ha veszel egy térképet, azon láthatod melyek a műutak, és melyek a jelzett/jelzetlen földutak, gyalogutak.

Kezdetben lassan végigmész páron, és pár túra után nagyjából kiismerheted a környéket.

2014. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a Kék Golyó u., Németvölgyi út, Bürök u., Denevér u., Fodor u., Rácz Aladár út, Melinda u. (ez egy picit húzós utca), Karthauzi u., Széchenyi-emlék út, Rege u. felől szoktam felmászni és Normafán keresztűl jutok el a János hegyre. De mehetsz még az Istenhegyi úton, majd az Eötvös úton is, csak az folyamatos, masszív emelkedő és elég unalmas is. Én csak lefelé szoktam arra jönni, úgy azért izgibb.

De, ha nagyon kezdő vagy, akkor a fogassal is felmehetsz a végéig és onnan már csak pár km.

Vagy egy Megarange is csodákra képes...

2014. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Közben értelmeztem a kérdést. Úgy oltastam, hogy a János hegyre...

Nekem még korán van :D

2014. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már szőrszálhasogatás, ez nem a Bükk-fennsík, nemigen lehet sokat tekerni a hegyen, inkább hegyre fel, hegyről le jellemzi a Budai-hegységet:D
2014. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha már mögötted a Tour de France, akkor igen! Hajrá, nyomjad!!!
2014. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!