Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemes új kerékpárt vennem,...

Érdemes új kerékpárt vennem, lent vannak a körülmények?

Figyelt kérdés

Nehéznek számító bringa a jelenlegim.

Egy könnyebb bringa esetén... Mennyivel könnyebb vele gyorsan tekerni? Főleg hídra fel, na meg főleg dombra? A szél elsodorhat hídon (55 kg lány vagyok)?



Volt már javítva a fékje, néha befog a fékje, volt már javítva a váltója, elő tud fordulni a túlváltás (bár szerencsére nagyon-nagyon ritkán), volt már fékkar-csere.


Viszont nagy a kereke.

Lévén nagy a kereke az egész bringa nagy és kényelmetlen nekem, viszont a kerékméretből elvileg előnyeim vannak.

Mi a fontosabb? Hogy ki tudjam magam húzni a bringán vagy hogy a nagy kerék könnyítsen?



Amit nagyon szeretek benne, hogy még sosem volt defektem. Ezért az esetleges új bringánál fontos szempont lenne, hogy strapabíró legyen a gumija városi körülmények között (nagy bukkanók, huppanók, esetenként földút).


A mostani bringám van vagy 12 éves, kislánykoromban nyaranta használtam, akkor viszont elég sokszor. Mostanában.... Hááát, heti, kétheti egyszer átlagosan.


Megéri kiadni 100 000 egy újért? Egyáltalán, jobb lesz az új? Több pénzem nemigen van rá...


2014. szept. 25. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha országútit veszel, 100k-ból nem fog kijönni Alu vázas, ami könnyű. Min 150e ft.
2014. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!