Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen (férfi) kerékpárt...

Milyen (férfi) kerékpárt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tisztelt mindenki!


Nem vagyok egy nagy bringás, de szeretnék venni olyan kerékpárt, ami nem megy tönkre egy év múlva, és az ára sem egy fél autó árának összegébe kerül.


Főleg városban használnám, időnként egy-egy közepesebb túrára (40-80km). A keretem rá, eredetileg 60e ft-ot szántam volna, de látva az árakat, félek nem úszom meg ennyiből, szóval maximum 80-ig el tudnék menni.


186 cm magas és 95-100 kg vagyok, gondolom fontos szempont, hogy ne törjön össze alattam szegény vas :)


Mit ajánlotok, és hol nézzek körül?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2014. szept. 3. 00:34
 1/1 anonim ***** válasza:
kerékpár szaküzletben, cross/trekking, de készülj fel, ennyi pénzbõl a legalapabb belépõ kategóriát kapod meg max. ha rám hallgatsz kiegészíted 100-120 ra és veszel egy biciklit, vagy maradj a 60-80 nál, de akkor inkább használtak közt nézegess.
2014. szept. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!