Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklire drift gumi?

Biciklire drift gumi?

Figyelt kérdés
Csináltam mountain bike kerékre "drift" gumit, müködött is, meg minden, csak túl könnyen kopott. Ötleteket, praktikákat várok, hogy kicsit tovább bírja. (mondom rendesen működött 26-os biciklin, csinált olyan füstöt, hogy a szomszéd srácok is azonnal akartak. Csak nagyon kopik)

2014. okt. 8. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress fel egy gumigyártót:D
2014. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedver válaszoló, de nem a gumi elkészítése a gond, hanem a tartóssága.
2014. okt. 9. 15:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Az összes drift-gumi kopik, ez a fizikai tulajdonságaiból következik. Mit gondoltál, mit füstölsz?
2014. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, de ez a szokottnál is gyorsabban kopik. És köszönöm, tanultam fizikát.
2014. okt. 9. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor folytasd a kémiával, keress olyan gumit aminek jobb az összetétele.
2014. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"csinált olyan füstöt, hogy a szomszéd srácok is azonnal akartak. Csak nagyon kopik)"Téged akartak a srácok ? kis huncutok
2014. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ, bár a 4. nem nevezhető annak.
2014. okt. 12. 20:50
 8/9 anonim válasza:
És hogyan csináltad a gumit?
2015. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogyan készítettél drift gumit biciklire, jelenleg én is driftelni próbálok. :D
2016. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!