Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Találkozott már valaki olyan...

Danielg kérdése:

Találkozott már valaki olyan (Nagyon régi) kerékpár márkával, hogy Orion? Eladásra kínálják, csak se képet se leírást semmit nem találok róla.

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyakorlatban még nem láttam egyet sem, de ismerősen cseng a neve. Talán a swiss orion óragyártóhoz kötném. (Volt régen sok óragyár, ami gyártott biciklit)

Illetve volt Orion motorkerékpár is. (Erről csak google képeket találtam, angolul keresve)

Illetve találtam pár orion bringát, de azok modernek. Bár akad egy kép, amit ugyan kihozott a kereső, de egy eléggé régi országúti kerékpárnak néz ki.

Szerintem érdeklődj az eladónál. Illetve régiségkereskedőknél. Vagy profi bringás körökben.

2014. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!