Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklis sisak hülyén néz ki...

Biciklis sisak hülyén néz ki egy 15 (nem soká' 16) fején? Nem fullface, csak az a hagyományos, dobok egy linket is majd. Országúti biciklire használnom, átlag sebesség (városban) 30-35 km/h. (? )

Figyelt kérdés

Link: [link]


Tudom,hogy haszna van, hisz mikor múltkor elestem, komoly agyrázkódásom lett, ezért is vettem meg. De most valahogy túl nagynak érzem a fejemhez képest és elég hülyén érzem magam városba menni vele. Egyébkétn szeretem, mert kényelmes.



2014. okt. 7. 22:04
 1/5 anonim válasza:
93%
Szerintem rendben van ez a bukó. Nem csúcskategória, de a célnak megfelel. Én is estem már párat és szerencsére mindig volt rajtam bukó, így elkerültem a komolyabb sérüléseket. A bukósisakoknak is van mérezezésük. Lehet, hogy neked egy kisebb kellene, ha túl nagynak érzed. De am ne foglalkozz vele szerintem, majd legközelebb ha veszel akkor olyat válassz, ami jobban áll rajtad.
2014. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
A bukósisakok nem néznek ki túl jól, nem azért hordjuk őket, ahogy a kocsiban sem szép vagy kényelmes az öv. Aki emiatt kiröhög az idióta, ne foglalkozz vele.
2014. okt. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:
67%
A törött arc vagy koponya hülyébben nézne ki, hidd el.
2014. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
15%

"A törött arc vagy koponya hülyébben nézne ki"


Ez a bukósisak aztán nagyon védi az arcodat...

2014. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat :) Tudom,hogy nem néz ki jól, de még is eszméletlenül tetszenek ezek a bringás felszerelések: [link]


Fiú vagyok (heteró), még is tetszenek azok az emberek, akik ilyen felszerelésben rohangálnak. Vagánynak találom.

2014. okt. 8. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!