Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek én "gyengültem el...

Szerintetek én "gyengültem el " vagy a kerékpár rossz?

Figyelt kérdés
régebben egy fúll alap teleszkop nélküli kb 40 ezres hauser MTB biciklivel megtettem csak unalombol napi 10km ert ami egyátalán nemvolt fárasztó azóta eltelt 3 év letettem a jogsit azóta alig tekertem vásároltam egy tesco gazdaságos biciklit mostanába meg 3-4 km er után kész vagyok kifáradok kényelmetlen stb szerintetek én kényelmesedtem el vagy a bicikli rossz? a kerék könyen forog fék nem fog
2014. okt. 19. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért van különbség egy 40 ezres és egy TESCO-s bicikli között :D Szóval egyezzünk ki annyiban, hogy a 3 év alatt te is gyengébb lettél, meg a bicikli is szarabb.
2014. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a teleszkópos bringát mindig nehezebb hajtani.szerinted a touron miért nincs egy bringán se?
2014. okt. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na jó, de feltételezve, hogy nem behúzott fékkel mész, 3-4 km után kimerülni azért nem normális dolog.
2014. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mindkettõ
2014. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

Persze, ha felteszed állványba, szépen forog az a kerék. Terhelés alatt mindjárt más a helyzet. Ahogy rajta lesz a súlyod, a vacak minőségű golyók máris vájják az ugyanolyan vacak kónuszokat és azonnal rosszabbul gurul.

Gondolom középcsapágy, pedáltengelyek is hasonló színvonalasak, ezek mind lopják az energiádat. Ha meg ez a fulltelós rettenet, akkor az erőd negyedét a rugók pumpálása viszi el. Plusz a gumi gördülése sem ugyanaz egy jó minőségű külsőn, a minta is sokat számít...

Van ott ezer ok, ami összeadódva ezt az eredményt adja. Az esetleges kondihiány csak egy tényező a többi közt.

2014. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 brazen65 ***** válasza:

3-4 Km-t a legszarabb teszkós bringán is illene letekerni /behúzott fékkel/ különösebb fáradság nélkül.

Szerintem menj el orvoshoz mielőtt nagyobb lesz a baj! :))

2014. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!