Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez valóban kerékpáros aláöltöz...

Ez valóban kerékpáros aláöltözet? A bolt szerint ez síelőknek készült de teljesen jó téli kerékpározáshoz is aláöltözőnek, hiszen ugyanazt kell tudnia. Így lenne?

Figyelt kérdés

Pl

DARE2B "Fuseline" aláöltöző,fekete


[link]


Core stretch anyag, mely 4 irányban rugalmas

nagyon sokoldalú

könnyű, meleg anyag

rendkívül gyorsan szárad

nyakrészen félig zipzáras


2014. nov. 7. 13:00
 1/6 anonim válasza:
Mi a különbség?
2014. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

????

Ez a kérdés hogy mi a különbség? Van különbség?

Mert éppen árban abban van.

2014. nov. 7. 13:49
 3/6 anonim válasza:
Mi a különbség a síelőknek illetve a kerékpárosoknak készített aláöltözetek között?
2014. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát most vagy én vagyok hülye vagy te.

hogy mi a különbség? halvány lila gőzöm sincs.

ÉPP EZÉRT ÍRTAM KI A KÉRDÉSEM.

2014. nov. 7. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell ugyanazt tudnia, mert a síelő egész nap kinn van, a kerékpáros nem feltétlenül. amúgy meg teljesen mindegy, mert az ilyen aláöltöző legfontosabb funkciója nem a cipzár, meg a tökömtudja mi, hanem hogy rátapadjon a testedre, mert akkor szárad csak gyorsan. És azért aláöltöző, mert az öltözéked alsó rétege. vehetsz akármilyen aláöltözőt, ha a többi réteg rossz, nem ér semmit.
2014. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

A kerékpáros öltözetek úgy vannak elkészítve, hogy teljesen szabad mozgást hagyjanak a két lábnak külön, nyergen ülve is. Egy síruha simán lehet belső combrésznél, lábtőnél merev, éppen ezért egy sínadrágot, még az alsóöltözetet sem biztos, hogy kényelmesen lehet használni bringán.

Felsőruhánál szerintem nem lehet gond.

2014. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!