Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Volt már valami durva biciklis...

Volt már valami durva biciklis esésed?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 15:27
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
én versenyeztem egy gyerekkel bekacsázott mögöttem bele a hátsó kerekembe elestem rajtam volt a bicajom az ő bicaja és szon még ős is.leszakadt a hús a térdemről
2010. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy nagy volt. Öcsém jobbról akart előzni, és taknyoltunk egy hatalmasat a bolt előtt.
2010. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én már kiskorom óta szinte egész nap csak bicajozok. Szóval nekem már volt pár durva esésem. :D Amikor kisebb voltam akk egy dombon akartam lemenni a többiekkel és valamelyik mondta h figyeljek rá, én rá figyeltem közbe mentem le a nagy meredek dombról, előre estem és végig csúsztam le hason..:D


A másik nemrég volt. A fiúk kergették a lányokat (minket) az utcánkban, a szomszéd árkában mindig át tudtam menni bicajjal persze ez is sikerült de túl gyorsan mentem át az árkon, a hídon és a járdában megakadt a pedál. Pont ott volt a kerítés és a kerítés alatt a beton én repültem egy jó nagyot a bicikli végig a hátamon maradt, a szám kicsattant, a kezemben a csont megrepedt és majdnem kiesett az egyik fogam, és tökre sebes lett az egyik oldalon az arcom. És tiszta vér volt a fejem. Én úgy röhögtem h milyen szerencsétlen vagyok ×D a többieknek meg majd kiesett a szemük :D Anyám meglátott...azt hittem elájul ×D

2010. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
13/L
2010. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Na tudnék mesélni:D


most jöjjön egy szimpla nap.


Elindultam bringával a 13kmre lévő DH pályára. Út közben ugráltuk a lépcsőket haverokkal, és kb 10es lépcsőn leérkesztem, csak épp a hátsó beleért a 2 uccsó lépcsőbe, gyönyörűen előredőltem lefejeltem az aszfaltot:D

Leporoltam magam, mentünk tovább DHra. Fel is értünk csak a kb. 2 nappal azelőtti eső meglátszott a pályán. mentem egy-kettőt. Aztán már homályos a dolog, de arra emlékszem hogy épp jöttem egy max 1-2 méteres ugratóról érkeztem, lecsúszott a lábam a pedálról és egy kb félméteres farönkön átmentem ( miközben a lábaim nem voltak a pedálon) kb szétment a tököm:D késöbb egy 1 méteres letörés után megint lecsuszott a lábam.. jött pár bukca és az egyik feldobott és csináltam egy félfordulatot és tarkóra érkeztem, leborítottam 2 bokrot:D


haverok mondták h már gondolkodtak hova ássanak:D


Aztán elindultam haza.. kb. 50-el jöttünk lefelé aszfalton. tekertem mint az állat, vmit elbénáztam és akkorát bszódtam hogy az kegyetlen:D


lecsúszott a markolat, 20 méterrel arrébb találtuk meg, váltóbovden kiszakadt. hazagurultam valahogy. azóta is megvannak a nyomai :D

2010. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Huhhhh...
2010. máj. 8. 15:40
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer fel akartam kapni a hátsó kereket és be akartam állni stoppie-ba. A heréimmel hárítottam az ütést :D

Tegnap mentem úgy 25-30-cal kerékpárúton. Elsőbbségem volt, de elémvágott egy autós, nem belátható helyről. Behorpadt a Suzuki ajtaja, betört a bal első ablak, a bringámnak szinte semmi baja, kicsit lekopott a festék. Én átestem, de kivételesen volt rajtam sisak. A könyököm fáj picit.

2010. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
Kissebb koromba mentem és néztem a játékbolt kirakatát... elestem és kulcscsonttörés
2010. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%
Bicikliztem az udvaron és láttam, hogy lábtengoznak. Pont arra gondoltam( de tényleg!), hogy mikor odaérek fejbetalál a labda és elesek...Ez így is lettXD Még kislány voltam, szóval sírtam rendesen:D
2010. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Volt egy pár durva esésem. A legmaradadóbb élmény az az, hogy egy volt osztálytársam húzott az új robogójával (kapaszkodtam a motorba), majd összeért a kormányunk (majdnem 40el mentünk). Rövidgatyába nemjóérzés csúszni a betonon métereken át:D
2010. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!