Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Volt már valami durva biciklis...

Volt már valami durva biciklis esésed?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 15:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Én már 3 éves koromban motorral száguldoztam :D


Kiskoromban egy partos utcában laktunk és azzal a kis műanyag motorral mentem le az úton és belementem egy gödörbe és orra estem és ömlött a vér az orromból, de állítólag felálltam és mentem tovább :O nem is sírtam. Csak kár, hogy nekem ez nem ugrik be :S pedig biztos jó volt :D

13/L

2010. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%

3 nagyobb is volt.

Az első egy játszótéren történt ahol volt egy kötélpálya és ott volt egy fa rámpa,és hát azon hajtottam föl, csakhogy a végén beleakadt a pedál a fába (mindez 1 méter magasan)a karomra estem majd rám a bicaj. Csak röhögtem magamon meg azt kérdeztem hogy nincs e semmi baja a bicajnak majd mikor felakartam állni akkor vettem észre hogy valami nincs rendben, mert nembírom mozgatni rendesen a karomat. Aztán be a kórházba, kiderült törés, de olyan h párhuzamosan volt a két csontom egymáshoz képest, majd be a műtőbe titáncsavarok be majd már hónap múlva ki. Hát nemvolt valami kellemes.13 voltam.


A második

Pesten történt. Cegléden voltam kolis és leakartam vinni a koliba a bicót vonattal de elég messzi volt a nyugati.Ígyhát először felraktam egy buszra (mtb-ról van szó) szerencsére nem vettek észre majd fel a metróra ott kicsit necces volt mikor felszálltam azt nem vették észre, de mikor leszálltam akkor bemondták a hangosba hogy azonnal haggyam el a metróállomás területét.Aztán bepróbálkoztam a villamoson de ott egy férfi elémállt hogy ezt nem lehet, így tekertem tovább a villamos vonalán majd egyszer csak sötétség, és csak arra elmékszem, hogy felémhajol egy nő, és a következő emlékem hogy fönn ülök a vonaton. Rendben megérkeztem a koleszba majd elkezdett fájni hátul a fejem,ígyhát be a kórházba és 3 napig benn tartottak agyrázkódással.14 voltam


A harmadik és egyben utolsó

Ez is Pesten történt, a Gellért-hegyről lefelé valamelyik aszfaltúton ezúttal egy kempinggel. Egy hosszú nagyon meredek út volt amelyet kettészelt egy másik út a közepénél, majd folytatódott tovább.A kereszteződésnél mindig lassítottam h el ne üssenek, ezúttal viszont nem.Végigszáguldottam majd mikor az út végefele értem annyira felgyorsultam hogy azonnal fékeznem kellett.A kemping kontrás volt én meg ilyedt ígyhát teljes erőből kontráztam, erre a hátsó kerék elkezdett jobbra-balra kacsázni majd puff elestem és még vagy 3métert csúsztam tovább a teljes bal oldalammal. A hegek még mindig látszanak.15 voltam.

Most 16 vagyok és még nem történt semmi komoly. MÉG!


16/L

2010. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nyarakon sokat szoktam túrázni a Balaton körül kb 2-szer estem el mert nem akartam megállni ivás közben de nem lett bajom és miután körül néztem hogy látta-e valaki szépen mentem tovább mintha mi se történt volna XD.



Egyszer amikor tempósan mentem egy szűk földúton egyszer csak balról egy kertkapuból kikanyarodott egy autó én meg nem tudtam hova menni és becsúsztam alá és pont nem ment rá a bicajom első kerekére, szóval megúsztam aztán egy szó nélkül felállítottam a bicajt és mentem tovább :D



Illetve egy másik alkalommal egy igen gyors lejtős szakaszon mentem a bicikli úton ami ugye igen szűk, kb 30 -cal gurultam és egyszer csak megláttam szembe kb 2-3m-re tőlem egy szép csajt aki épp útbaigazitást akart kérni tőlem és hát mit tehettem volna beletapostam a fékbe, aztán tűnt fel hogy mögöttem szorosan jött 2 másik biciklis akik nagyon bosszúsan álltak mögöttem mivel ha nem rántják félre a kormányt akkor belém rohantak volna meg egymásba, egyáltalán nem zavartattam magam miattuk, mindent elmondtam a csajnak aztán szépen tovább mentem és utánam a türelmetlenkedők mivel amég magyaráztam addig nem fértek el és meg kellett várniuk de max fél perc volt XD

2010. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

röviden:

ez nem ngy de durva, lesózták az utat, csúszik mint állat, és előztem ey autót (ami épp leállt) és kirántom a kormány és kicsúszik az első, akkorát estem h eltört a váz és a sikos úton csúsztam vagy 8 métert, persze nekem semmi bajom nem lett csk dzuvás lett a rucim..

2010. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem 1 biciklibalestem volt(erre emlékszem).

A tesóm biciklijévelvoltam,védőfelszerelés nélkül. A selmeci úton mentem elengedett kormánnyal,éreztem hogy rossz az egyik pedál. Túl gyorsan tekertem és kicsúszott alólam a bicikli, a pedál eltört és meg a bicikli alatt feküdtem.Csak a könyököm környékén kezdett el vérezni a seb és egy másik ugyanott fel is szakadt. Beütöttem a medencecsontomat és a lapockámat.Ja és fájt a térdem.

2010. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!