Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik első lámpát ajánljátok...

Melyik első lámpát ajánljátok biciklire?

Figyelt kérdés
Legyen fénye lássak vele ez a lényeg és könnyű legyen felszerelni. Annyi féle van a neten hogy azt se tudom melyiket érdemes választani. Köszönöm!
2014. nov. 11. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:

cateye HL_EL 500.

1led 1000+candlepower.és 30m-ig vízálló.


és az 520 is igenjó.(1200+candlepower)

én mind2őt használom.

2014. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a sok lámpás kérdés az elmúlt napokban? Most jön rá a sok hülye, hogy valamivel világítani is kéne, vagy csak fél, hogy megbünteti a rendőrbácsi? :D
2014. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak ne valami mókussütőt vegyél. Mostanában nagyon trendi lett 1000 lumenes lámpákat felnyomni a biciklire, nagyon jót tesz a biztonságnak, ha a veled szembe jövőket már 100 méterre előtted elvakítod.. Az ilyen parasztok miatt magammal fogok hordani egy tisztességes surefire fegyverlámpát, belestroboszkópozok az arcába, aztán röhögök ahogy nekimegy az oszlopnak.
2014. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek, sőt kiegészíteném azzal, hogy én betiltanám az összes ilyen vakítóan erős fényű lámpát a kerékpárosok számára.


Lehet kapni a hipermarketekben Power Beam lámpát, nem drága, és nem vakítja a többi közlekedőt. Azt ajánlom a kérdezőnek, mert ha vesz egy vakító lámpát magának és azzal süti ki a szemem, azt szívem szerint földhöz vágnám.

2014. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 brazen65 ***** válasza:

Attól függ mire akarod használni, ha csak városban akkor elég egy sima lámpa, de ha kivilágítatlan, lakatlan területeken, esetleg erdős részen használod akkor bizony jól jön egy "1000 lumenes" akus lámpa amivel te is látod hogy hol tekekersz.

Nekem két lámpa van felrakva, az egyik egy Sigma roadster amit a városban használok, a másik egy nagyteljesítményű cree ledes lámpa amivel lakatlan területeken bringázok, mellesleg ezeken a lámpákon lehet állítani a fény erejét, úgy hogy ha szembe jön valmilyen jármű akkor le lehet tompítani a fényét.

Szerintem hülyeség elítélni ezeket a lámpákat csak mert nagy a fényerejük, nagyon is jól jön olyan helyeken ahol tök sötét van, és rossz az út mínősége, esetleg erdőben túrázol és rádsötétedik.

2014. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Természetesen nekem se lenne semmi bajom azzal, hogy valaki lakatlan területen, kevésbé forgalmas úton protonágyúval közlekedik, ha szembejön valaki akkor meg lejjebb veszi. Csak velem az elmúlt pár hétben elég forgalmas kerékpárúton jöttek szembe ilyen alulszocializált lények, félhomályban ráadásul, köztéri világítás mellett.
2014. nov. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kpityu79 válasza:
Az meg még jobb, amikor nem az úttestre van irányítva a lámpa, hanem szemmagasságba, biztos ami biztos megvakítson.
2014. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 vagyok,ha normlis a bringás akkor nem csak fel pattinta lámpat aztán belevilágit a világba. én pl az erősebbel és gyengébbel is a talajt viágitom csak más távolságba. az erősebbel 15méterre világitok a gyengébbel 3-5m között. erre remélem figyelni fog a kérdező is.
2014. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen kevesen ajánlanak lámpát a kérdezőnek, megteszem én. Ezt ajánlom, mert látsz is vele: [link]


Nem olcsó, de valamit valamiért... Egyszer nyúlsz mélyen a zsebedbe, egy életre kiszolgál.

2014. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!