Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » MTB vásárláshoz tanácsok?

MTB vásárláshoz tanácsok?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy mountain bike-ot, de nem nagyon értek hozzá. Mik a legfontosabbak? Mi alapján válasszam ki? Melyik márka? Olyan 100 ezer Ft-ot szánnék rá.

Előre is köszönöm a segítséget!



2014. nov. 12. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Új vagy használt? Használtan lényegesen olcsóbban kapsz jobbat.

Ha új, akkor mindenképp nézd meg az online shopokat is. Jóval olcsóbban megkapod, mintha egy üzletben vennéd.


A legfontosabb kérdés:

Mire akarod használni?

2014. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Inkább újat. Néztem már online, de nem tudom, hogy melyik adatok lényegesek.

Dombos, erdős vidéken, terepen leginkább, de országúton is használnám.

2014. nov. 12. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért újba gagyit kapsz (ócska aluváz, gagyi Tourney, xar hajtás, alap teleszkóp stb...).
2014. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! 100 ezerből nem nagyon lehet jó terepezős bicit összehozni, de egy jobb fajta merev vázas MTB kijön belőle. Ezzel csak erdei kitaposott nem túl rázós földutakra lehet menni. durvább terepre fully váz kell aminek használtan is csúnya ára van. (100-200eFt csak a váz, és akkor azzal még nem lehet tekerni, még 100-200 amit ráteszel alkatrészeket, na meg olyan bicihez kell egy-két ABUS Bordo lezáró, ami 20eFt per darab.)
2014. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) végül találtam egy jó montana bringát
2014. nov. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!