Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen csengőt érdemes venni...

Milyen csengőt érdemes venni városi biciklire ezek közül? (leírásban)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]

Az utolsó nem értem miért ilyen drága... És mi a különbség a hagyományos csengő és a többi között?


2014. nov. 16. 16:27
 1/4 Wadmalac ***** válasza:

Az első az a kis sima egyet pingelős csengőcske, a másodig már "ringel", a harmadik meg ugyanaz, mint az első csak CATEYE, vagyis "márkás". Az első teljesen jó. Egyetlen hibája, hogy a nyelvecske praktikusan körbe forgatható rajta, ez jó lenne, mert így akárhová teszed, kézhez lehet állítani ,de sajnos hajlamos "magától" is elforogni.

Ez mondjuk nem akkora baj, hogy ezért megérné egy fillérrel is többet kiadni másmilyenre.

2014. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alex Fly ***** válasza:
Tök mindegy... mindennapi városi közlekedésben a csengőnek nem sok hasznát látom, egyedül arra jó, hogy a sün ne köthessen bele a hiányába. Akármilyen márkás, hiperszuper csilivili csengőszerkezeted lehet, egy motorikus járművet vezető ember akkor sem fogja meghallani. Kerékpárosnakmeg egyszerűbb odakiáltani, hogy "vigyázz, jövök"...
2014. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

"egyedül arra jó, hogy a sün ne köthessen bele a hiányába"

Ezt be kéne vésni valami tartós helyre, annyira igaz. Tökéletesen értelmetlen eszköz, a gyalogos sosem megy félre tőle, legfeljebb bambán megfordul és szemből ütöd el, az autós meg úgysem hallja (vagy igen, de tojik rá).

Az egyes linkben lévő kis pucut felszereltem én is az országútimra, természetesen csak süngátló szerepe lesz. Egyébként égbekiáltó szentségtörésnek érzem, hogy ott van, ahol van. :)

2014. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én ebayről rendeltem csengőt 1 dollárért, de láttam már auchanban is kb ugyanannyiért
2014. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!