Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet, hogy nem a megfelelő...

Lehet, hogy nem a megfelelő méretű tömlőt kaptam a boltban? Jó az alábbi tömlő mérete?

Figyelt kérdés

Schwalbe Delta Cruiser gumim van. A mérete 28-622, 700x28C.

A boltban új tömlőt vettem hozzá, ami egy Continental, és a következő van ráírva: 32/622 - 47/622-ig. Tour 28 (700C) All. Szerintem a 32 helyett 28-nak kellene rajta lenni.



2014. nov. 20. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha picit nagyobb nem gond. Nem tágul ki annyira....

A 622 ugyanaz. A kerék átmérőjéhez passzol.

A gumi átmérőjáhez képest pivi nagyobb (ballonosabb). Ez nem gond. Nem tágul ki annyira ha felfújod. Ez nem probléma. Nem fog ereszteni.

2014. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Sejtettem,, hogy nincs gond, mert a túl nagy tömlő gondolom becsípődött volna a felszereléskor. De ilyesmi nem történt. Simán belement, amikor lazán felfújva (ahogy kell) belenyomkodtam a kerékbe. És megy is rendesen a bringa.

2014. nov. 22. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!