Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nektek melyik volt a legnagyob...

Nektek melyik volt a legnagyobb borulásotok bringával?

Figyelt kérdés

Nekem tegnap volt egy nagy esésem...

Fél egy körül történt, Kb. 30-cal mentem a szülőm biciklijével, bal kezemmel el akartam indítani a stoppert (versenypályát "kreáltam" =D), de valahogy elengedhettem a másik kezemmel a kormányt, és utána... a bicikli irányíthatatlan lett, és estem egy nagyot (ez az utcán volt a jó útszakaszon). Amikor felborultam, akkor a bal térdemen a nadrág kiszakadt, de ez mutatta, hogy hol kaptam a legnagyobb ütést... de még nem fájt annyira, csak tegnap délután óta fájt, de mikor felkeltem, alig bírtam menni a lábfájdalomtól. Másik sérülés nem súlyos, a jobb kezemnél van egy horzsolás. Erről ennyit



2014. nov. 23. 07:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Kéz nélkül tekertem, mint a hülye.

Keresztbe fordult a kormány, olyan szaltót vágtam előre, h beszarsz.

Akkor nekem se fájt.

A legdurvább meg annyi volt, h télen szintén vertem neki aztán szó szerint kicsúszott az első kerék és így ráestem a bal térdemre, na az életem legszarabb esése volt, rám jött még a hányinger is.

Meg volt egy viccesebb, marha nagy lejtő tetejéről elindultunk fék nélkül, én vezettem, a bicikli tulaj a vázon ült.

Igazából fék volt, mert ha hátranyomtad a lábad ügyesen, akkor a szétugrott patkóféket össze tudtad szorítani:D

Na mindegy, szaltó ott is volt, de a gazba szal semmi extra, kicsit lehorzsoltam magam.

2014. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Wadmalac ***** válasza:

1997 MTB CrossCountry OB futam, Esztergom, Vaskapu.

Előreszaltó kb. ötvennel, jobb vállamban az összes ínszalag szakadt, 6 órás műtét, fél évig hordtam negyed kilónyi vasat a vállamban.

Én még jól jártam, volt, akit mentőhelikopter vitt el csigolyatöréssel.

38 súlyos sérült a kb. 250 indulóból, abból huszonvalahányan estek ugyanott, ahol én.

Többet nem is rendeztek ott versenyt.

2014. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Porbafingó kis hülyegyerek voltam, mikor az új Szputnyikkal átrepesztettem a vasúti átjárón teljes gázzal, na ja, nem mostanában volt :) A legközelebbi kép az volt, hogy kiszedtek egy szembejövő kocsi alól. Qurvára megúsztam, éppen csak felszakad a karom. Azóta csak nagyritkán valami kis derűs bukfenc a dűlőúton :)
2014. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

0 kezezés legyen az első amit megtanulsz egy bringán, ahhoz, hogy uralni tudd a kecskét, ahhoz bizony tudnod kell nem elesni kéz nélkül...


nekem eddig 2 ténylegesen nagy esésem volt, az egyiknél országúti bringával repesztettem 70km/h tempóval lefelé egy nagyon meredek egyirányú utcában, egy váratlan beláthatatlan kereszteződésnél kihajtott elém egy rendőrautó. az megfogta a bringát, én pedig 17 métert repültem előre, majd becsapódtam egy beton kerítésbe. Ezt a jegyzőkönyvből tudom, ugyanis onnan, hogy megláttam a rendőrautót, az első emlékképem, mikor brutális fejfájással felébredtem 3 nap múlva a Székesfehérvári kórházban...

koponya törés, 2borda törés, 1csigolya repedés, jobb kulcscsonttörés, szárkapocscsont törés...


a másik:

fixi

egy erdős szerpentinen repesztettem lefelé fék nélkül a semmi közepén, egy kanyar után hírtelen a bozótból váratlanul kiugrott elém egy kisgyerek (bármikor, bármi, bárhol megtörténhet) csak úgy tudtam kikerülni, hogy választhattam, vagy őt ütöm el, vagy mellette a 6méter mély árokba, aminek betonozott az alja.. én az árkot választottam.

részleges ínszalagszakadás, törött alkar, törött könyök, törött állkapocs, és brutális agyrázkódás.

2014. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor én szerencsésnek mondhatom magam,ugyanis egyszer úgy estem el ,hogy menten kb 20-al füves terepen és volt egy elég nagy mélyedés én meg nem vettem észre és szépen előre estem,szerencsére a bringámnak nem lett nagy baja,csak a sárhányó leesett, a lámpám eltört,meg elől a váltom lifeg,de azt megragasztottam,aztán egyszer volt olyan ,hogy mentem a haver mögött én meg kicsit hozzá értem a gumijához én meg dobtam egy előre bukfencet,vagy fene tudja mi volt,de azt tudom,hogy a pólóm a bimbómnál kiszakadt és lett egy szabályos négyzet,anyámék el se hitték,hogy elestem,mert annyira szabályos volt,egyszer meg télen amikor esett friss pár centi hó,én butus meg egyből behúztam a hátsó féket,pont egy forgalmas kereszteződés jött volna,majdnem kicsúsztam a védett útra.
2014. nov. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Wadmalac ***** válasza:
100%

A legviccesebb buktám az volt, amikor egy kavics megfogta a noname patentpedálomat, nem engedett el, odagurultam egy drótkerítés mellé és megtámaszkodtam rajta, hogy valahogy kipiszkáljam a lábam. Igen ám, csak a kerítésből pont ott hiányzott egy oszlop, vagy 10 méteren át nem volt támasztéka a kerítésnek, rugalmasan behajlott 45 fok alá, aztán visszarúgott, mint a parittya és engem szépen eldobott az ellenkező oldalra, persze a másik oldali lábam is a pedálban volt, az sem engedett el.

Elgurultam oldalra, mint a dagonyázó disznó, még a bringa is átfordult rajtam, olyan port vertem, mint egy driftelő rallye-Lada.

Sérülés nulla, csak a világossárga mezem a vastag porban batikolt barnára váltott, meg csöndesen füstölve égtem, mert látták vagy húszan és nem erőltették a vihogás visszatartását.

:D

2014. nov. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D :D Ez jó, nekem nem voltak nagy eséseim, most rakták gipszbe a kisújjam,mert kijelölt bicikli úton a járda MELLETT sétált egy srác,szemből két országútis egymás mellett,én 40 el szerintem ők még annál is többel,és,hogy ne vigyem el a gyalogost aki az én sávomba ment előztem a két bicajos,és az ember között épp,hogy befértem de ahogy visszaforditottam a kormányt egy rohadt gesztenye kipattant az első kerék alól,és borultam,utána bocsánatot kért a csávó miután mondtam neki,hogy ez bizony nem a gyalogosoknak piros szőnyeg



a legviccesebb elég régen volt... macskaköves út esett az eső,és haverommal versenyeztunk kb 30nál behúztam a hátsó féket ez BMX el volt,és kicsuszott alólam kb 4 métert csúsztam a térdemen,előttem a biciklivel, a vodafone shop ba pont nyitották az ajtót és becsúsztam bicajostol, mindenki megvolt torpanva mire haverom bekiabál,hogy mit néztek ba***** ő igy szál le :D


#Norbi

2014. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez elég régen volt amikor menőztem egy kempingel h felkaptam az elejét és egy kerekeztem. De egyszer beütött a krah felkaptam a bicót meg is emelkedett de a kezemben maradt a kormány és villa meg a kerék röhögve kiesett
2014. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rámnyitották a kocsiajtót és nekimentem aztán meg beestem egy másik autó elé
2022. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!