Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy ha hátul a legnagyobb fogaskerékre váltok, akkor az egész váltószerkezet hozzáér a küllőkhöz?

Figyelt kérdés
Tegnap takarítottam a bringát, és kiszedtem a hátsó kereket. A szétszerelés előtt kutya baja nem volt, viszont miután visszatettem (szerintem) mindent úgy, ahogy volt és felváltottam, akkor láttam, hogy mi a helyzet? Mi történhetett? :-(
2013. júl. 2. 07:03
 1/2 anonim ***** válasza:
El állítottad véletlenül a váltót. Szerintem ne te nyúlj hozzá, hanem vidd szervizbe ahol fél perc alatt beállítják rendesen.
2013. júl. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Végpont állítás kell. Van egy "H és egy L" csavar.A H a legkisebb,még az L a legnagyobb végpontállásért felelős...... Az"L" csavaron tekerj beljebb ,de ne túl sokat ,mert akkor nem fogja feltenni a legnagyobb fogasra a láncot. Vagy még esetleg a váltófül ferdülhetett el,vagy ha olyan váltód van,amit a kerékrögzítő csavar tart,akkor esetleg ferdén rakhattad vissza,elferdülhetett.
2013. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!