Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az első kerékagyon berágódott...

Az első kerékagyon berágódott a kónusz. Hogy tudnám megcsinálni? Attól félek, ha erősen megszorítom a tengelyt eldeformálódik.

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Árulnak kónuszokkal felszerelt tengelyt, 1-2 ezerből megvan. Új golyókkal öszzerakod és egy darabig örülsz. Ha az agyban is berágódott a csésze (ami rtikább), akkor nagyobb a gáz :)
2014. dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tényleg lehet kapni tengelyt is, kónuszt is:) A csésze szerencsére nincs berágódva:) amúgy a kerék is szépen forog de csak úgy tudtam megoldani, hogy a berágódott résznél maradt ugyanolyan, a másik résznél meg sokkal lazább viszont a szavaiddal élve, ez is amolyan örülhetek egy darabig megoldás:)
2014. dec. 8. 23:35
 3/4 Alex Fly ***** válasza:

Nem értem...

Ha be van rágódva, akkor kuka. Új kónusz, szükség esetén golyók és/vagy tengely: nem egy komoly összeg. Francnak gányolni, amikor normálisan is meg lehet csinálni annyi idő alatt?

2014. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát azért, mert hosszú távon nekem jobban megéri, hogyha most gányolom, és amit alkatrészre költenék, mégha csak ezer forint is, később beleinvesztálom egy jobb kerékbe.

(Jelenleg szimplafalú felni van quando gyorsszáras aggyal)

Másrészt az se hátrány, hogyha valamilyen szinten megtanulom a karbantartást szerelést is.

2014. dec. 21. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!