Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen tipusu bicikli lenne a...

Milyen tipusu bicikli lenne a legjobb valasztas ilyen elvarasokra?

Figyelt kérdés

A tavasszal biciklit szeretnek venni, amivel 100-200 km-es turakon veszek reszt majd. Gondolgodtam a crosscountry, es orszaguti kozt.

Nekem az orszaguti a szimpatikusabb, mert konnyebb is, es gyorsabban lehet haladni vele.

Kinek mik a tapasztalatai?



2014. dec. 25. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hol túrznál aszfalt,vagy terep,esetleg vegyes,abból mi volna a több?
2014. dec. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
és a 200km-es túrára egyszál pólóban mész, mi?
2014. dec. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aszfalton lennek tobbet, az uton. Az, hogy miben megyek, es mit viszek, az az indulas elott dolne el.
2014. dec. 26. 10:15
 4/11 anonim ***** válasza:

ne keverjük a szezont a fazonnal, a crosscountri az az xc az kb mtb-t takar, esetleg 29"ert. te szerintem a cross biciklire gondolsz, ami kb egy lecsupaszított trekking.

az országúti valóban könnyebb, de ez sokat nem oszt nem szoroz, most az, hogy egy bicikli 8kg, vagy 13 szinte semmi különbséget nem jelent, ha pl egy 80kg os ember ül rajta...

nos cross/trekkingen tudsz csomagokat szállítani, országútin meg vagy előreküldesz valakit kocsival... vagy hátizsák, ami meg rohadtul egészségtelen...

arra mindenképpen számíts, hogy ha ilyen túrákat akarsz menni, nem csak a biciklire kell költeni, egy 100ezret lazán el lehet költeni egyéb felszerelésekre is...

2014. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

azért egy 100 kilóméteres turát lelehet tolni 6-8 óra alatt arra nem kell olyan hűde-húde felszerelés.(Bp.XI.ker Moricz Zs. körtér -Dobogókő csak hogy tugyuk mennyi az a 100km)

neked cross bringa kell,mert azzal kilehet menni terepre is,de azért mégis csak aszfalt gép.

esetleg olyan bringa amivel a Paris-Roubaix versenyen használnak mert azokkal is lehet terepen csapatni(nem fogod élvezni)

2014. dec. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért egy garnitúra bringás öltözék nem árt minden évszakhoz, és máris 50ezer körül járunk legalább és akkor mindenből a legócskábbat vettük, ekkor még nem vettünk lámpát, csengőt, bringás szemüveget, esetlegesen kerékpáros táskát(kat), kulacsot, igény esetén sisakot stb stb...
2014. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ehhez hasonlo stilusura gondoltam.


[link]

2014. dec. 28. 23:06
 8/11 anonim ***** válasza:
ez országuti.
2014. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egy garnitúra bringás ruha cipővel kesztyűvel szemcsivel,meg van 50000ből,ha nem kell mindenből a szúper űrtechnika.
2014. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jah, csak én nem 1 garnitúráról beszélek, hanem minden évszakhoz 1 megfelelő garnitúráról...
2014. dec. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!