Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cyclocross verseny előtt...

Nádasi Martin kérdése:

Cyclocross verseny előtt állok, és szeretnék holnap jól teljesíteni. Hogyan érhetem azt el hogy sok energiám legyen holnap? (kaja, innivaló) és hogy 100%osan oda tudjam tenni magam?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 17:36
 1/3 anonim válasza:
Előtte ne edd tele magad. Fontos a szénhidrát és az ásványi anyagok pótlása. Izotóniás ital sokat segíthet, az energiazselékkel meg csak csínján, mert engem verseny után kapott már el olyan szapora, és olyan görcs, hogy jobban leizzadtam mint közben. :D Neked kell kitapasztalnod, hogy mi jó a szervezetednek.
2015. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én NO fokozót használnék...
2015. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itt már a kérdésben van a hiba. Minden olyan dolgot, amitől "sok energiád" lesz, ki kell(ett volna) próbálni jóval a verseny előtt, hogy legyen tapasztalatod, rutinod. Ja és aludd ki magad, melegíts be a verseny előtt, meg hasonlók.
2015. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!