Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » BMX-re lehet szerelni teleszkó...

BMX-re lehet szerelni teleszkópos első villát?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet, csak nem sok értelme van
2015. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alap esetben nem is. Csak én leginkább terepre használom a bicómat, és ezért kellene.
2015. febr. 21. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
oda meg lehet kicsit kevés a 20 col, meg gondolom Hi-Ten
2015. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha találsz hozzá telót és neked úgy praktikusabb lenne, akkor nyugodtan! Én ugyanígy vagyok a cyclocrossommal... mikor kiírok egy ilyet, hogy szerelnék rá első telót, mert terepen nekem kényelmesebb lenne, mindenki hörög... Szóval ne várj túl sok hasznos választ még a bicikliboltos eladóktól sem... sajnos... Neten keress egy telót - mert tuti van, hiszen vannak 20"-as bicók is nem csak bmx kivitelben, figyelj arra, hogy milyen kereket fogad és milyen kormánycsőhöz passzol, ha megvan, rendeld meg és szereld be, vagy vidd el bicajoshoz, hogy te azt akarod és kész! :) Sok sikert!
2015. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
BMX-hez van teleszkópos villa azt hiszem az eggyik mongoose-t azzal adják de az csak 20mm-ert mozog még a 60 se nagyon elég terepre.... Esetleg gyerekbringából lehet bontani de a nyaka kissebb átmérőjű szerintem és nem 14mm-es tengelyt fogad be. Rövid lehet szerezni bmx hez telót csak semmit se ér mert az a 20mm még egy kátyúra se elég. De ki próbálhatod ha akarod nem vesztesz vele semmit ha terepre nem lehet hogy kényelmesebb lesz vele 1-2 ugrás.
2015. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát egy dolog belefabrikálni, de törni fog csavarodni hajolni... még a DH bringák se szeretik ha duplavállas helyett bepakolnak valami mást vagy fordítva tök más lesz a geomteria
2015. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!