Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Outisok, milyen külsőt használ...

Outisok, milyen külsőt használtok?

Figyelt kérdés

Az enyémen Schwalbe Lugano van, de a hátsó kezd szétmenni, valami beleállt régebben.

Most Duranot néztem ki, jókat írnak róla.


2015. márc. 5. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Vittora
2015. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az mindegy is hogy a típust nem írod le esetleg tapasztalatokkal, de hogy még a márkát sem helyesen...
2015. márc. 5. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Amiket eddig használtam:

Schwalbe Lugano, Continental Ultra Sport, Contintental Ultra Race.


A lugano tökéletes edzőgumi, de versenyre nem jó az alacsony nyomásérték és a gyémántminta miatt. Az ultra sport már jobb mert 8.5 bar-t bír, de ha teheti az ember akkor ultra race-t vegyen mert az defektállós.

2015. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Outisok, milyen külsőt használtok?"


Így szól a kérdés, én leírtam mit használok, nem írtad le a kérdésben, hogy leírjam, hogy miért jó/rossz. Zefir-t használok 19 mm-es szélességben. Defektet országúton nem igazán szoktam kapni, én a minőségre mentem idáig, meg a jó ár-érték arányra. Szerintem bármiféle Schwalbe/Conti is lehet.

2015. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

Vittoria Zefir, Michelin Tracer (újabban Dynamic néven) vált be eddig legjobban. Mindkettőt illik rendesen keményre fújni, különben begyűjti a kígyómarást.

Vitoriával egy bajom volt, oldalfala gyorsan revül és kiszőrösödik.

Próbáltam már Maxxis Detonatort, gördülésre, kopásra elég jó, de hamar megcsúszik, nem lehet vele akkorát dönteni, mint egy Michelinnel.

2015. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vettem végül két Duranot, piros csíkokkal, nagyon jól mutat a bringámon. 9,5-10 barra fújtam, egész jónak tűnik, várom a jó időt. :)
2015. márc. 12. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!