Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpározók/sportolók! Ti...

Kerékpározók/sportolók! Ti milyen zenelejátszót használtok sport közben?

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
semmilyet, én hallani akarom a forgalmat...
2015. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsi mp3 lejátszó, de jó minőségű a fülessel együtt.
2015. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
városon belül semmit, mivel nem akarom magam kivasaltatni, városon kívül meg pláne semmit, mivel szeretem a természet hangjait.
2015. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
XC-zek, semmit sem hallgatok tekerés közben. Városban életveszélyes (Budapest), és amúgyis szeretem hallani a bringát, könnyeben észreveszem, ha valami gond van vele.
2015. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Alex Fly ***** válasza:
Ha hallgatok (nem mindig), akkor egy MP3 napszemüveget. "Hagyományos" lejátszók, telefon, stb. esetén valahogy mindig útbanvan a füles kanóca...
2015. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
iPad shuffle-t használok. De nem mindig (többnyire nem). Sima fülessel mert az agybadugóst nem szeretem.
2015. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gimmesomekeef válasza:

Ilyesmit:

[link]

2015. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cowon, mert ez a cucc 100 óráig bírja egy feltöltéssel, úgyhogy még a leghosszabb túrák esetén sincs vele gond. Plusz a minősége is szuper.
2015. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mr.Dead válasza:
Én futni szoktam, akkor telefonról szoktam(lehet venni hozzá kézre rakható tartót, fejhallgatóval :)
2015. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Krisz85 ***** válasza:

aki kinti bringázás közben zenét hallgat meg is érdemli.....


a belvárosban látni ilyen sisak nélkül fixivel száguldó 10 cm kormányal hasító egyetemista férgeket, akiken ott a nagy füles, maradnék nélkül a Dunába lövetném az összeset és még nem is sajnálnám...


szégyent hoznak a kerékpárosokra és nem csodálom h az autósok utálnak minket, az ilyeneket még én is, de sebaj hulljon csak a férgese, donorokra is szükség van...



egy versenyző

2015. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!