Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit gondoltok a Lidl-ben...

Mit gondoltok a Lidl-ben kapható kerékpáros cipőről?

Figyelt kérdés
A Lidl-ben 7000 ft környékén lesz a héten kerékpáros cipő. Mit gondoltok, megéri megvenni? Ilyen árkategóriában, ilyen boltban adnak normális cipőt? Ti megvennétek?

2015. márc. 9. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha azt számolom, hogy a legolcsóbb Shimanok 20k körül indulnak (Decathlonban olyan 15k-tól már kapsz), akkor meg. Ha másra nem, arra jó hogy megtanulj ki-be lépkedni az SPD pedálba.
2015. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!:)
2015. márc. 9. 16:23
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

Az előző, 2014-es modell (ugyanúgy Crivit márkanév alatt) csak azoktól kapott jó kritikákat, akiknek első bringás cipőjük volt ez, szóval viszonyítási alap nélkül.

Annak fő hibája az volt, hogy a talp mintázata nem elég magas, a felszerelt stopli kiáll a talpmintából (méghozzá a talpsíkhoz képest ferdén) és ezért járáskor kopik és csúszik, macskakövön korcsolyázni lehet vele. Maga a talpgumi is kemény, csúszós volt.


Egyébként tartósságra nem láttam kritikát.


A most reklámozott modell külsőre is jobbnak tűnik, remélhetőleg a minősége is javult.

Ha a stopli besüllyesztési mélységén nem változtattak, akkor én nem ajánlanám, kínszenvedés lesz vele leszállni a lóról és gyalogolni.


Lehet, hogy simán én vagyok túl kukacos/elfogult, nekem két pár Northwave van otthon, az egyik pár 12, a másik 8 éves és még mindig tökéletesek, én nagyon elégedett vagyok.

De amint látom, most 25 alatt nem lehet kapni, szóval ez egy másik világ.

2015. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi, első cipő lesz egyébként.:)
2015. márc. 12. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Vettél ilyen cipőt?

Amúgy ha nem jó, akkor vissza viszed, hogy rossz a méret és kész. Vissza adják a pénzt.

2015. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, vettem. És köszi az infót. :)
2015. máj. 31. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!