Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Errol a bicotol mit gondoltok?...

Errol a bicotol mit gondoltok? 16 eves vagyok es suliba járásra gondoltam meg néha ilyen kicsit nagyobb túrákra.

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 11. 16:37
 1/10 anonim válasza:
Én hiányolom ennyiért a dupla falú felnit,ami a túrázásnál jól jöhet mert ha véletlenül egy nagyobb gödörbe mész bele akkor a szimpla felni nem biztos hogy megmarad eredeti állapotában,meg a súlya kicsit ijesztően hangzik,de lehet hogy csak nekem.Az ára az elég jó.
2015. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A súlya sok v keves?
2015. márc. 11. 16:53
 3/10 anonim válasza:
A súlya? Még egyszer hangsúlyozom :nekem SOK.De én nem járok monty-val.
2015. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az alu montis átlaghoz képest egy jó fél kilóval több, pláne azért érdekes mert még tárcsafék sincs rajta. De ez bőven nem az ördögtől való tömeg. Mivel nem profi felhasználásra van, mindegy is.
2015. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egy alap monti, nincs rajta semmi extra, és az ára sem sok. Suliba járni meg könnyebb terepen túrázgatni pont jó lesz.
2015. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De akkor nem fog 3ba törni alattam 2honap múlva??
2015. márc. 11. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:

A váz nem valószínű. A szimplafalú felni valóban neccesebb, ha neadjisten kimész vele valami picit komolyabb terepre, esetleg egy durvább kátyúba, lehet hogy nem úszod meg nyolcas nélkül.

De szvsz montit 150 alatt csak használtan érdemes venni. Persze ez inkább egy montinak látszó trekking, nem terepre van kitalálva.

2015. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem fog, nekem egy Caprine Greenway-em van, kb ez a kategória, már több, mint 5 éve tolom vele.

Ennek mondjuk a váza a nyereg alatt nem tetszik, ahogy elágazik, de ez már az én problémám.

2015. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó túrákra tudom azért elég erős a felni rajta. Az én bicóm is 14 kg és dirt-re használom.
2015. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*úgy tudom hogy ahoz képest elég erős a felni rajta.
2015. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!