Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen orszaguti kerekpart...

Milyen orszaguti kerekpart ajanlotok?

Figyelt kérdés
eddig XC ztem , volt alkalmam kiprobalni egy orszagutit,hat nagyon bejott, fele annyira sem faradok el,es ketszer olyan gyors vagyok, arrol nemis beszelek,hogy milyeneket lehet vele draftelni :DD szoval igy hasznaltan vennek egyet max 80 ert milyet ajanlanatok?

2015. ápr. 8. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
acél váz (CroMo), duplafalú alufelni, Shimano 105-ös szett környéke, kétforgáspontos fékek, pozicionált váltókar, ha szerencséd van kifogsz ennyiért fékváltókarosat is
2015. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Alu vaz nem lenne jobb? vagy az mas arkategoria?
2015. ápr. 8. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem más árkategória van, de a fékváltókarokat nem tudnám nélkülözni, nagyon sokat dob rajta. Ajánlom neked is.
2015. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tudom, nem irtam,hogy csak olyan erdekel azert,mert ha nem olyan,de jo allapotban van,es minden mas oke,akkor veszek ra kulon
2015. ápr. 8. 21:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Mali Ironman-ek szoktak néha ilyen árban felbukkanni, azok aluk. De szerintem egy cr-mo-val se lenne semmi bajod. Szettre ja, 105-ös széria, Rx-100, 600 is jó, de az ritka madár. Esetleg a jobb fajta Exage-ok (400-asok).
2015. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában olyan mind1 hogy acél vagy alu, az alsó és középkategóriás alkatrészek mellett a néhány deka súlykülönbség, főleg egy kezdő outis személye mellett nem oszt nem szoroz...
2015. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Wadmalac ***** válasza:
2015. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Wadmalac ***** válasza:
2015. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az alu váz könnyebb, de elég merev, montiról elég durva váltás lesz. Elég kedvező áron beszerezhetők még a Giant Cadex országútik alu-karbon vázzal, ha ennyire jelentősek neked a korszerűbb anyagok.

[link]

2015. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
lehet,hogy acel vazast veszek,nem nehezek azok sem,probaltam egy parat, azert nem akkora nagy valtas ez mivel bikepolo zom,es a polo bicajom vaza egy SS kerepare,lenyegeben az,csak kis attetelekkel
2015. ápr. 22. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!