Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyiért kaphatok egy elfogad...

Mennyiért kaphatok egy elfogadható minőségű országúti kerékpárt? Milyen márkákban gondolkozhatok?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, mi az az ár, amiért már megbízható országúti kerékpárt tudok vásárolni, de nem is megfizethetetlen. Nézegettem az árakat, de 280-300 ezer alatt nem nagyon találtam. Ennyi pénzt évek, mire félre tudok tenni, pedig nem élek nagy lábon. Mifelénk mindenki ilyennel teker, mást nem is látni.

Egyedül a Wilier Montegrappát láttam akcióban 189-ért, persze ott a karbonvilláról le kell mondani.

Köszönöm, ha tudok, segítsetek!



2014. jún. 22. 20:04
 1/6 A kérdező kommentje:
*tudtok
2014. jún. 22. 20:05
 2/6 anonim válasza:

használt nem jöhet szóba? Ausztriából lehet szerezni jó áron pl.


én annak idején egyébként 10ezerért vettem egy Csepel versenybicajt, ami ma is tökéletes és semmi pénzért nem cserélném le


durvák a mai árak

2014. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam a használtakat is nézegetni, egy baj, hogy legtöbbször több száz km-re lakik az eladó tőlem.
2014. jún. 22. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Épp 300 000 forintnál kezdődnek a használható o.uti bringák. Ami tényleg jó az ennek a 10 szerese.

Azért a Csepel-től ezek már fényévekre vannak.

2014. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én ezzel szemezgetek mostanában:


[link]


Lehet hogy nem 7kg (de 10alatt van) óat írnak róla,olcsó és külsőre sem néz ki rosszul + ég marad pénz sisakra és egyéb kiegészítőkre :)

2014. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!



Köszönöm válaszod! Megjegyeztem a linket, ár/érték arányban tényleg nagyon jó. Szeretném 200 000 alatt megúszni, ez tényleg jó vétel lehet.

2014. jún. 24. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!