Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hobbim a kerékpározás, minden...

Hobbim a kerékpározás, minden hétvégén tekerek 100 km-t egyhuzamban (márha idő engedi), érdemes lenne kerékpáros ruhát, cipőt, szemüveget venni?

Figyelt kérdés
A kerékpárom elég jónak mondható erre, de a többi kiegészítőnek nem látom értelmét.
2015. ápr. 13. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem hinném. De ez az én véleményem. Ha kényelmes az utcai felszerelésed akkor menj abban.
2015. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted hogy a 100%cotton ruháid felszívják, megőrzik az izzadtságodat és bűzlesz, ha vállalod a kockázatot, hogy egy dongó úgy betalál, hogy kifolyik a stemed, ha nyugodt vagy és elhanyagolhatónak tartod, hogy valamely mozgó alkatrész elkapja a cipőfűződ éy darabokra töri a lábfened, akkor nem, teljesen felesleges a kerékpáros ruházat.
2015. ápr. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

#2-vel egyetértve, a kerékpáros felszereltséget, ruhát, szemüveget stb. azért találták ki, mert célzottan a kerékpározáshoz ad kényelmet, biztonságot.

Sokan röhögnek, minek szemüveg bringára, kifolyik a szemed a menetszéltől?

Nem folyik ki. Vagyis de, ha a szembejövő kocsi felveri a kavicsot, betalál a cserebogár stb.

De ha ez nem is, a menetszél elég, hogy szárítsa a szemed, begyullad stb., telemegy úti porral, muslincával, bármivel.

A bringás ruha tényleg jó izzadtság-elvezető, nem akadályoz a mozgásban, a kerékpáros mezek légellenállást is csökkentik és általában olyan a felületük, hogy a rajta megpattanó darázs, méh nem tud megkapaszkodni, beleakadni és megúszod a szúrást. És általában jó tarkák, hogy észrevegyen az autós.

A bringás cipő elosztja a terhelést a talpadon, nem zsibbad el a lábad, nem fájdul meg a talpad.

A kesztyűvel nem töri a tenyered a markolat és nem saját bőrödön fékezel pofára eséskor.

Gondolom a sisak elég egyértelmű.

2015. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nadrág mindenképp, ha nem akarsz impotens lenni!

Szolnokon van egy sport turi, én ott szoktam beszerezni a biciklis ruháim nagyon olcsón!:)

2015. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Krisz85 ***** válasza:

ezzel kell kezdeni gyerkek!


ruházat, kiegészítők, aztán a bringa vásárlás, és azon belül is a nyereg és a beállítás hogy ne menjen el a kedved 10km tekerés után....

2015. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

"a nyereg és a beállítás"

Bizonyám!

Amikor valaki már a kezdeteknél megutálja a bringázást, általában ezek a pontok hibáznak.

2015. ápr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!