Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit használhatok zsíroldó...

Mit használhatok zsíroldó folyadék helyett lánctisztításhoz?

Figyelt kérdés

Vettem a Lidl-ben egy lánctisztító szettet és kíváncsi vagyok, hogyha az 50ml-es zsíroldó folyadék elfogy, akkor mit rakhatok a lánctisztító készülékbe helyette?


[link]



2015. ápr. 19. 09:53
 1/10 anonim válasza:
petróleum
2015. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
benzin
2015. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lidl jó drágán adja én is ott vettem aztán láttam jóval olcsóbban máshol. Mindegy. Benzin, petróleum mindkettő jó ahogy írták.
2015. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
petróleum, benzin, brigéciol, wd40
2015. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. ápr. 19. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyszerübb megoldás is van sose értetem enek a müanyag kütyünek a lényegét .

hideg zsiroldó!!ami a tüzhely takaritására van...

2015. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző

És azt mivel mosod ki maradéktalanul a láncból?? Mert külső cuccokra én is használom, de a szűk résekben benne marad és akkor meg feloldja az olajat.

2015. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:

Langyos mosogatószeres víz. A közönséges Tescos mosogató az egyik legjobb zsíroldó, ráadásul fillérekért.

Persze a láncot ne felejtsd el utána csontszárazra törölni, nehogy idő előtt rozsdásodni kezdjen...

2017. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A lidlis szaga is egy kicsit a mosogatószerre emlékeztetett...
2022. máj. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6 Talán még nem késő...


Ez a kütyü a három kefével szépen átdörzsöli a láncot, miközben belemossa a tisztítólötyit is. Jár egy kis pancsolással, alá kell tenni egy rongyot, elsősorban ott, ahol a lánc kijön a készülékből, mert húzza magával az olajos mosólevet is, és az lecsöpög.


Profi(bb) kütyükben szokott lenni egy mágnes is, hogy a fémszemcséket megfogja, nem tudom, hogy mennyi értelme van. Egy próbát megér, az enyémre rápipmelek majd egy rossz hűtőmágnest.

2022. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!