Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » ESŐKABÁT Biciklire, szerintete...

ESŐKABÁT Biciklire, szerintetek ez jó eső ellen? Poncsó stílusban.

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 19. 11:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nézegettem őket,de csak sokkal drágábbakat találtam,ez meg takarja elől is a kezeket például.
2015. ápr. 19. 11:30
 2/11 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 19. 11:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Na ez az, amit legszívesebben megfognék, és hozzávágnám ahhoz, aki gyártotta. nekem ilyen van. Kész kínszenvedés vele kerékpározni.

Hiába nagy méret, ha lefedem vele a kezem és a kormányt, akkor hátul felcsúszik, rosszabb vagyok, mint a Notre dame-i toronyőr.

Szóval katasztrófa az egész. Nem ajánlom.

2015. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kÖSZI HOGY SZóltál,akkor nem veszem meg ! Maradnak akkor a kínai boltok,talán találok olcsón esőkabátot :s
2015. ápr. 19. 12:52
 5/11 anonim ***** válasza:

én munkába menet:

biciklis ruha + tatyóba váltóruha


bevásárolni menet, meg jól esik az a kis eső...

2015. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem is munkába menet kell.Az meg nem kis távolság annyira,és biciklisruhám nincs,sajnos nagyon pénzem sincs rá,mert nem olyan olcsók azok.Világítást mindenképp vennem kell,azt is megpróbálom olcsón.Esőkabátot meg csak találok itt valahol,és ezért gondoltam a kínaira.
2015. ápr. 19. 13:56
 7/11 anonim ***** válasza:
szinte minden angol ruhás turkálóban megtalálható szinte minden szükséges bringás ruha, nem kell tízezreket rákölteni, ha tudod hol keresd, pár százból is megúszhatod.
2015. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, nagyon tetszett és szerintem jó volt benne bringázni, csak pár használat után elszakadt. Ha erősebb anyagból lenne, akkor lenne használható.
2015. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Közben kitaláltam a megoldást : átmenetileg van egy esőálló széldzseki,igaz a lábat nem védi,de remélem nem fog esni az eső :) Ismerősömmel beszéltem,aki tud adni nekem nadrágot-dzsekit,vékony anyag,amit a ruhára kell ráhúzni,megnézem először azt,az ingyen van,ha az se jó akkor keresek biciklisruhát,és amit linkeltem,addigra talán már kapok fizetést is.
2015. ápr. 20. 07:10
 10/11 anonim válasza:
És egy normál műanyag esőkabát? Én azt használom, bevált.
2015. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!