Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen pedált vegyek egy...

Milyen pedált vegyek egy trekking biciklire?

Figyelt kérdés
Vagyis ez egy régi férfi vázas bicikli, amit felújítottam, de nem tudom, hogy milyen pedál való rá.

2015. febr. 21. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
a pedál kb olyan mint az alsógatya, mindenki mást szeret... ismerek olyat, aki még outin is platform pedált használ, mert azt szokta meg a lába. olyat vegyél, ami kényelmes neked, esetleg kérd ki a boltos véleményét.
2015. febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2015. febr. 21. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy alu pedál van rajta, neuzer márkájú, auchanban vettem 1590 Ft-ért. Ilyen, csak fekete az egész:


[link]


Nagyon szeretem, mert nem csúszkál rajta a lábam. És ráadásként még pántot is szereltem rá bőr övből. Ebből könnyebben kihúzom a lábam, ha hirtelen kell megállni, mint a look pedálból - amit az országútimhoz használok.

2015. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is valami hasonlóra gondoltam, majd akkor jobban szétnézek.
2015. febr. 22. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!