Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szobabicajozás? Mindenhonnan...

Hosszúhajú kérdése:

Szobabicajozás? Mindenhonnan fogytatok, egyenletesen?

Figyelt kérdés

Fogytatok szobabicajjal? Minden testrészről? - has, derék, csípő, comb...

meg akarom őrizni a sziluettem, mert egyenletesen híztam. - egyenletesen akarok fogyni is.


Ne írjatok olyanokat hogy diéta kell, mert az alap. De én formát is akarok, nem csak leengedni magam. Vastag combokra viszont nem vágyom.



2015. ápr. 20. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, hogy ki honnan, milyen ütemben fogy. De mindenhonnan fogyhatsz.
2015. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gondolom, ha egyenletesről híztam akkor arra is fogyok vissza, ugye jól gondolom? - így is érted...
2015. ápr. 20. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, kb így van. Ahová legjobban hízol, onnan megy le leglassabban. De ha egyenletesen hízol, akkor fogyásnàl is kb ez lesz.
2015. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy sajnos nem lehet irànyítani a fogyás helyét.
2015. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szerencsére nekem ez jól jön. :)
2015. ápr. 20. 22:06
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ahová legjobban hízol, onnan megy le leglassabban."

Ennek a logikáját nem értem. A felesleges zsír elkezd halmozódni oda, ahova a legjobban szeret, de a legnagyobb raktárból kezdi el szükség esetén égetni a cuccost, nem? Legalábbis a paraszti logikám ezt diktálná.

2015. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Mivel pl nekem hasra jön legkönnyebben, ott lesz legzsírosabb. Onnan tudom leszedni utoljàra. Fuck logic. :)
2015. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szóval fordított sorrend. ahova a leghamarabb megy, onnan jön le legkésőbb. és fordítva. ezért van, hogy a nőknek utoljára megy csak mellre, de bezzeg onnan megy le elsőnek.
2015. ápr. 21. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, de ez is genetika. Van olyan nő, akinek több marad a mellén és van aki tényleg onnan fogy gyorsan. És van akinek a csípőjén marad zsír és van akinek a hasán. Alkatfüggő.
2015. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!