Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kereket, féket?

Milyen kereket, féket?

Figyelt kérdés

Van egy régi ruszki kerékpárom, szeretném felújítani. A felnik pontrozsdásak, szeretnék helyettük újat venni. Milyet érdemes? A kerékméret 28-as(a gumik azok újak rajta, 47-622). Hátsó kerék kontrás, szeretném megtartani, jó állapotban van. Ja, meg előre 1 új féket szeretnék, jelenleg egy nagyon régi patkófék van rajta és nem is lehet mást rárakni, ehhez kéne 1 fékkar.

Tudnátok nekem tanácsot adni? esetleg hogy ez az összes nekem mennyibe kerülne? Nem szeretnék nagyon drága cuccokat, szeretném olcsóbban kihozni.



2015. máj. 1. 10:21
 1/2 énnnnnnnn..... ***** válasza:
Csá! :D szerintem nézd meg ezen az oldalon hogy miböl milyet szeretnél sokszor rendrltem már innen és szerintem nagyon jok a cuccok itt meg tudod nézni kb hogy mit szeretnél [link] ha meg nem nyitja meg akkor simán velo24.hu :) amugy a fékkar olcso a kerék az kicsit huzosabb de az se drága.
2015. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 énnnnnnnn..... ***** válasza:
a szálitási költség pedig az oldalon 1300ft
2015. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!