Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Sram xo hátsóváltóm van de...

Sram xo hátsóváltóm van de miért nem tudok felváltani?

Figyelt kérdés
Na szóval vásároltam internetről sram xo hátsóváltót 8-9 sebességes próbáltam 8as rendszerrel fogaskoszorúval és váltókarral nem működött gondoltam lehet tényleg csak 9-es rendszerhez passzol így leváltottam a fogaskoszorút tiszta új 9 sebességesre és a váltókart is leváltottam 9 sebességesre de így sem tudok maxra felváltani utolsó két sebességre sehogy se megy fel ha kézzel meghúzom akkor elégé sok bowdennek kellene mozognia még ahhoz hogy felmenjen, mi lehet a gond esetleg nem passzolna hozzá a váltókar?

2015. máj. 3. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen váltókarral próbáltad? Csak SRAM 1:1 váltókarral kompatibilis.
2015. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam hogy nem kompatibilis "SHIMANO Alivio Shifters Shift Levers SL-M4000 Rapidfire 3x9S" ilyen szereztem ebay-ről liciten tiszta újat. Tudnál linkelni olyan váltókart ami passzol hozzá vagy hogyan jönnék ki jobban ha inkább eladóm a váltót és veszek másik váltót?Vagy inkább tartsam meg mert jó fajta és vegyek hozzá illő váltókart? Előre is köszi
2015. máj. 3. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Az. xo egy csúcsszuper váltó, szerintem tartsd meg, ha már megvetted.

Ezek jók hozzá:

[link]

[link]

2015. máj. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na én azért nem vettem ilyent mert olyant akartam amin látom hogy hányas sebességben vagyok van rajta ilyen "kijelző" olyant nem tudnál linkelni?
2015. máj. 4. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan: [link]
2015. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi még átgondolom melyik lesz lényegében akkor ilyem Sram x5 x7 x9 meg ehhez hasonlók passzolnak már utána néztem és nagyon szépen köszi az infót végre értem miért nem müködik rendesen, még olyan kérdésem lenne hogy súrlódik a lánc a válton töltök ide egy képet hogy hol, "kép" : [link] na szóval itt súrlódik mitől lehet hogyan tudnám beállítani hogy ne érjen hozzá a váltó széléhez a carbon szállós részhez??
2015. máj. 4. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Annak semmiképp nem szabadna hozzáérni. Gondolom nem 9 sebességes a lánc.
2015. máj. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!