Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megmaradt rengeteg bosnyák...

Megmaradt rengeteg bosnyák apró fémpénzem (KM), egy ezres simán kijön belőle forintra számolva. Hol tudom ezt felhasználni/felváltani?

Figyelt kérdés
Pécsi vagyok, a helyi hivatalos valutaváltók ugye érméket nem váltanak fel, de most tényleg csak Bosniába visszamenve tudom ezt az aránylag sok aprót elkölteni? Nincs valami módja hogy itthon leljem hasznát és forinttá tegyék valahogy, nem tud valaki valami szolgáltatást, vagy olyan helyet ahol ilyennel is tudok fizetni? Papírpénzem nincs!

2014. okt. 30. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A Tichi Change-nél beváltják a világ bármely forgalomban levő érméjét, igaz, jóval a középárfolyam alatt, BAM érmét jelenleg 70 Ft-on vesznek (kb. 158 Ft a középárfolyam). Mondjuk ez sem Pécsen van, hanem Budapesten, de értéklevélben is lehet nekik küldeni, bár ezer forint esetén ez sem éri meg a postaköltség miatt.
2014. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan hol található

a Tichi Change ?

2019. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kerület / utca
2019. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!