Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Scout Discovery országúti...

Scout Discovery országúti bringa jó választás?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy országúti bringát de még csak most ismerkedem ezzel a fajtával eddig MTB-om van csak. Kezdésnek egy megbízható márkát keresek. :)

2015. máj. 6. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kitalálom, tesbike bolhán találtad, "használt fehér országúti kerékpár ingyen szállítás" néven. Kicsit gyanús nekem, hogy már gyakorlatilag hónapok óta folyton felrakja valaki, mindig más névről és mindig más indokkal (most ahogy nézem külföldre költözés miatt, de volt már méretprobléma is). Erős a gyanúm, hogy szépen elutalnád a pénzt aztán a bicajból sz*rt se látsz. Amúgy nem tudom, országútiban Tourney váltórendszert az életben nem láttam még.
2015. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Scout az pont nem megbízható márka. Tulajdonképpen a nagy presztízsű SCOTT márkával azonos betűtípussal írják a saját nevüket, ami számomra a filléres kínai bóvlik világát idézik.
2015. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Húh de jó akkor, hogy megkérdeztem köszi. :)
2015. máj. 7. 21:18
 4/13 Eva2266 válasza:

Tisztelt nagyon okos fenti hozzászólók!


Én pont ilyen kerékpárt használok már fél éve és nagyon elégedett vagyok vele, nem tudom 70 ezerért mit is vártok???? Nézzetek szét egy kicsit milyen ócska kerékpárokat lehet kapni ilyen áron. Sajnos én sem vagyok anyagilag eleresztve de imádom az országútizást és nagyon megörültem mikor megláttam a hirdetést a kerépárról. Szegedről rendeltem háztól házig szolgáltatással jofogáson keresztült, a kerékpárt megkaptam épen és a futárnak fizettem miután átvettem a kerépárt. Nagyon korrekt volt az eladó innen is köszönöm neki.


És létezik a shimano tourney váltó szett igaz én már lecseréltem de azzal is nagyon jól ment edzéshez. Most 8. lettem vele amatőr versenyen és 200 ezres szupergépeket hagytam ott vele!!

Alapnak nagyon is jó bicaj ennyi pénzért szinte ajándék, igazából azt raksz rá később amit csak akarsz. Könnyű és dizájnos a váza is, nekem fehér színben van. És nem is értem hogy lenne kínai bóvli mert minden egyes alkatrész márkás rajta!! Aki nem hiszi annak priviben küldök fotókat az általam tuning verzióról amivel most versenyzem na meg a lecserélt eredeti alkatrészekről is!


Kérem ne írjanak olyanok róla ilyen okosságokat, akiknek a kezében még nem is járt ilyen canga. És mégegyszer köszönöm az eladónak, mert most taposhatnék egy tényleg nem túl jó capriolo eclipset vagy neuzert- ezekhez is sajnos volt szerencsém de a Scout üti mindkettőt és valamennyi hasonló árkategóriájút.

2015. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Eva2266 válasza:
Ja amúgy árban a Pro verziója jön ki a legjobban mert azon Claris fékkarváltó van meg hátul kazettás agy, csak a váltószett 40
2015. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Eva2266 válasza:
Szóval a váltószett 40 ezer nem beszélve a többi jó cuccról ami lényegesen jobb mint az alap kiadáson. Most azon gondolkodom hogy lehet beruházok egy pro verzióra mert a fékkarváltó sokkal kényelmesebb...
2015. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jajj, te kis mókamiki, nem kell ám ennyire reklámoznod magad. Kicsit sem feltűnő, hogy te máris vennél egy Clarissal szereltet 100-ért (szintén csak 10km-ert futott és időhiány miatt eladó). Pedig az előzőt 70-ért vetted és már állítólag fel is tuningoltad. Hát mecsoda üzleti érzék ez. Nézd, elhiszem, hogy jó kis zseton ez neked, de ez nem reklámoldal.
2015. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Eva2266 válasza:
Kedves Mókamaki kèpzeld vennèk egyet mert iszonyatosan tetszik ès ha lehetne kettőt is tartanèk városi használatra... Gondolom fáj hogy egyeseknek telik rá... Na jó mókázást ès legyen olyan szèp napod mint nekem :)
2015. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Eva2266 válasza:

Ès ez a Saját szemèlyes vèlemènyem a saját bicajomról amit imádok ha ez neked fáj akkor ne olvasd de ez az oldal a vèlemènyekről szól ès ezt le is fogom írni ha tetszik ha nem de te nyugodtan reklámozhatod magad ha azt szereted.....


Igazság szerint a tuning cuccokat kaptam apukámtól akiè a szingapuri gyár?

2015. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Eva2266 válasza:
Èrtelmeseket èn is tudok írni...
2015. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!