Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Rettentő hülye kérdés de...

Rettentő hülye kérdés de kellene egy kis segítség a helyes nyeregbeállítással. Valaki?

Figyelt kérdés
Nem tudom. hogy kellene beállítanom a nyergem, hogy utána meg közben ne haljak meg, hogy szétnyom. Marhára fáj, marhára kényelmetlen és tuti nem tesz jót, most van vízszintesen kb. De ha meg túlságosan bedöntöm elvileg az sem jó.

2015. máj. 10. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

vízszintesen van jól, ha kényelmetlen, akkor sajnos nyeregcsere... sokszor sok nyerget ki kell próbálni, mire megtalálja az ember a neki valót...

de egyébként volt illetve van olyan nyergem a montimon, amit elsőre rohadtul utáltam, sehogy nem volt jó, de pénz hiányában eltűrtem, aztán 1-1.5 hónap szenvedés után azt vettem észre, hogy teljesen hozzászoktam.

2015. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Ez bizony olyan, mint az új melósbakancs. Be kell törni. Az ülést meg a fenekedet is hozzá.

Feltéve, hogy jó a nyereg egyáltalán. Mert ha hegyre tekerve elzsibbad a zacsi, akkor sürgősen csere ilyenre:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az állítgatást magadtól és el tudod végezni, nem kell csoda táblázatokat mantrázni. A legkevésbé kényelmetlen irányba kell haladni :)

Ez a cikk erről szól, de vigyázat, nagyon súlyos szófosás:

[link]

Nem tudom, mikori írás, mindenesetre a fentebb linkelt lyukas nyereg témát elintézi egy mondatban, hogy van ilyen is. Ha úgy érzed, hogy végigjártad a beállításokat, gondolkodj el egy ilyen nyergen, nagyon jó találmány.

2015. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) A gyengébbik nem képviselője vagyok szóval a zacsi nem okoz problémát mivel nincs de így is néha nagy halál a történet. Most egy ktm nyereg van a bringámon, elvileg ennek kellene a világ legkényelmesebb darabjának lenni de hát én nem tudok rajta megmaradni a rákövetkező nap..
2015. máj. 24. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!