Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik belépő országúti...

Melyik belépő országúti biciklit válasszam?

Figyelt kérdés

Két kiszemeltem van, linkek alul. 120ezerig mennék el, többet nem költenék rá, városon belüli közlekedésre szánnám, sose versenyeznék vele, csak egy viszonylag megbízható gépre van szükségem korrekt ár/érték aránnyal, felszereltséggel. Mindenképp újat szeretnék, lévén nem vagyok bennfentes, nem akarok ráfaragni valami használttal.

capriolo eclipse limitált fékváltókaros kiadás:

[link]

BTWIN TRIBAN 500

[link]

Köszi a válaszokat :)



2015. máj. 16. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tuti a Btwint venném. Az alu váz, a 3 tányéros hajtómű és a fékváltókarok mindenképp a másik fölé emelik.
2015. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Btwin hmmm most,hogy látom,lehet elgondolkodom én is egy újitáson
2015. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Btwin-nél szereplő MICROSHIFT váltó van olyan jó, mint mondjuk egy shimano? A capriolonál viszont nem tudom megfejteni h a fék duplatengelyű-e (a btwinnél igen). Egyébként pedig a képpel ellentétben ez a capriolo elvileg fékváltókaros (azért is drágább mint az alapverzió)
2015. máj. 16. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én biztosan nem vennék ebben az árkategóriában új outit, használtan ebben az árban 2-3-4 éves sora meg tiagra váltós csodákat lehet kifogni, vagy ha nem vagy allergiás a korra, akkor még olcsóbbanis lehet találni jóformán alighasznált, sokesetben egy deka kopást nem lehet észrevenni a fogasokon campagnolo szettes csodákat...

egy ilyen nevenincs alkatrészekből összehányt, de legalább szépen lepingált bringáért egy fillért nem adnék.

2015. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az, hogy shimano váltó, önmagában nem jelent semmit, shimano és shimano között is típustól függően rettenetes nagy különbség van, példának okáért ezen a Capriolon Tourney A070 a leges legalja a váltóknak, szerintem terhelés alatt nem is vált, de ne legyen igazam...

kb 4000 ft újonnan ez a váltó, egy dura ace meg 50.000... és mindkettő shimano...

2015. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de, hogy a kérdésre is válaszoljak, a capriolo-t venném meg, mert az legalább szép, és aki nem ért hozzá, azt mnég akár irigyelheti is, aki ért hozzá, meg mindkettőre lefele fogja biggyeszteni a száját és sóhajt egy nagyot :)
2015. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

egy ilyennel jobban járnék?

[link]

2015. máj. 16. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!