Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha valaki 24 éves korában...

Ha valaki 24 éves korában kezdene el kerékpározni abból még lehetne profi országúti kerékpáros?

Figyelt kérdés
Az elhivatottság és a kitartás meg van. Az érdekelne, hogy ilyen korban kb milyen messzire lehetne vinni? A fizikumom elég jó lenne hozzá. Köszönöm az értelmes válaszokat.

2015. máj. 19. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Országos szinten szerintem még lehet, meg legfeljebb pár nemzetközi versenyen.
2015. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól függ, kinek mit jelent a "profi" szó... versenyen indulhatsz ha van rá pénzed, de olyan teljesítményt, mint aki gyerekkora óta erre készül + esetleg tol mellé egy kis vérdoppingot, soha nem fogsz már elérni.
2015. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen a válaszokat :)
2015. máj. 19. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Komolyabb szintet is eltudnal erni ha megfeleloen edzessz es taplalkozol, annyi idot kellene ebbe fektetned mintha a munkad lenne. Pantani is egy profi tour de francos versenyzo volt, volt az elso helyen is, de meg az elotte levo giro de italiat is nyert, ugy, hogy elotte egy evvel elcsapta egy auto, es azt mondtal neki az orvosok, hogy soha tobbet nrm fog tudni labra allni. Szoval adj bele mindent, minden versenyre amire csak tudsz jelentkezz, hiszen a siker is elorebb juttatja az embert
2015. máj. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pantani nagy sikereket ért el valóban, annyi doppinggal, amennyit tolt, csoda, hogy nem fordult le a bringáról holtan...
2015. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen. Mondjuk véleményem szerint mindenki szed valami teljesítményokozót. Nemhiába bukott meg szinte az összes nagy név a közelmúltban.
2015. máj. 28. 20:40
 7/7 anonim válasza:
Nincs lehetetlen! Próbáld meg és te akard a legjobban a világon. Tudatosan csináld az edzéseket, az se árt ha egyszer-egyszer elmész egy magyar csapathoz tekerni, ahol edző vezényli az edzéseket. Nekem is nagy álmom, hogy profi legyek, igaz még csak 15 éves vagyok. Nyáron két edzés szombaton egy, vasárnap pihi. Igaz nekem apukám tesi tanár, de volt kerékpár edző is. NAGYON SZURKOLOK HAJRÁ!
2017. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!