Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Balaton körbebiciklizéséhez...

Balaton körbebiciklizéséhez milyen alap felszereléseket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Gondolok a ruházatra és védőfelszerelésre,biciklitartozékokra stb.

Nem nagyon szoktam biciklizni ezért nem szeretnék sokat költeni rá

A válaszokat előre is köszönöm:)


2015. máj. 25. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon bringázol, akkor előtte nyomj le pár hosszabb túrát, hogy meglásd hogyan bírod, és akkor kalkulálhatsz hogy hány nap alatt tekered majd körbe.
2015. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az edzettségemmel szerintem semmi gond nincs:D heti 4x járok kondi terembe mellette atlétikázom és futni is szoktam:)
2015. máj. 25. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg hiába bírom egy nap alatt letekerni a balcsi kört, ha 1 km-t métert képtelen vagyok futni és max. 20 kg-al nyomok fekve. :D Ha nem vagy hozzászokva, fájdalmas lesz.
2015. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jolvan:D

Felszerelés? Ruházat? Jöhetnek válaszok;)

2015. máj. 25. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tartalékbelső, pumpa, javítókészlet alap. Kötelező az első-hátsó lámpa, én a küllőprizmákat leszedtem mert hülyén néznek ki, de eddig még nem kötöttek bele.

Nekem van bringástáskám csomagtartóra, hosszú túránál nem jó a hátizsák. Párnázott nadrág nem árt, meg a bringás póló sem ami gyorsan szárad, a pamut nem ideális. Ennyi, hogy ezen felül mit viszel az rajtad múlik.

2015. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

egy ember otthon akire számíthatsz ha baj van, az útra pedig 4-5 liter víz, étel, egy mobiltelefon és egy pénztárca.

Én ezt vinném magammal 1 napos körre, több napost pedig csak akkor tartok, ha haverokkal összedobunk szállásra... ez esetben viszek magammal tiszta alsógatyát, annyi váltáspólót, ahány napra megyünk, + egy ember otthon, akire számíthatok, ha baj van, mobiltelefon és pénztárca.

2015. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a biciklitartozékokat a köhém és a kresz, teljesen egyértelműen meghatározza minek kell nálad lennie, a ruházatot meg az időjárás diktálja.
2015. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. máj. 25. 17:13
 9/9 anonim válasza:

#2: az edzettség az egyik dolog, a másik meg hogy jó ülésed/nadrágod van-e. Hiába vagy edzett, ha véresre dörzsöli a feneked a nyereg 80 km után.


Tekerj le egy százast valahol és megtudod, hogy minden OK-e.

2017. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!