Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy ilyen kerékpár mire való?...

Egy ilyen kerékpár mire való? Magyarországon rendeznek versenyeket? Megéri ez a kerékpár?

Figyelt kérdés
arra gondoltam, hogy komolyan belekezdek a kerékpározásba. Mivel enduro motoros vagyok van némi tapasztalatom terepen. Versenyekre is járnék. Megéri?

2015. jún. 4. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen kerékpár?
2015. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hopp bocsi a link lemaradt: [link]
2015. jún. 4. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:

én gyanakodnék,mivel a váz ujjonan többe kerül.

ha megvaszed akkor csak úgy hogy együtt elmentek szervízbe és ha azt mondja a szerelő,hogy oké akkor vidd.

vagy te nézdát nagyítoval.

és ha oké akkor örülj,csak bird szervizelni,mert ez verseny gép,akkor is ha nem arra használod,és az drága mint tudjuk.

2015. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ja lemardt,mire való:downhill-re,versenyekre nemzetköz szinten is.

vannak magyar versenyek,arra pedig még sok is.de lehet vele vagizni.de küldeni kell mert különben kiröhögnek.

2015. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Wolf Péter endúrózni kezd?
2015. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

Ez egy elég jó DH gép, irreálisan jó áron.

De ha most kezded a bringázást, nem biztos, hogy a DH a te sportod elsőre. Ez meg annyira célgép, hogy másra nem is jó. Az ilyen bringák minden olyan terepen sírnak a megváltásért, ami nem lejt legalább 10 százalékot. :D

2015. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!