Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek miért hitetlenkedi...

Szerintetek miért hitetlenkedik minden szervizes, ha magadnak szereled a hidraulikus fékedet?

Figyelt kérdés
Magamnak szoktam tölteni az olajat a rendszerbe, de a légtelenítő készletemet ottfelejtettem írországban, így tegnap a településünkön végig jártam az összes kerékpár kereskedőt, pedig van egy pár... Sehol nem tartanak légtelenítő készletet sőt sokhelyen még fékolajat sem... Amiről mindenhol meg akartak győzni, hogy nem lehet egyedül megcsinálni... Most akkor én vagyok valami bringabütykölő zseni, vagy a szervizesek nem értenek ennyire a szakmájukhoz?

2015. jún. 9. 08:21
 1/5 anonim válasza:
A szervizek nem értenek, egy Hayes, vagy Shimano féket házi módszerekkel 10 perc lelégteleníteni, de lehet, hogy kevesebb. Avid fékeket gyári szettel szintén ennyi.
2015. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legvalószínűbb: mert ő akar keresni azzal a kis munkával. Ha magadnak megoldod, az nekik nulla bevétel, ezért a rakétatudományok fölé misztifikálja, hogy a kuncsaft elriadjon a munka nehézségétől.


A mellékelt doksi elején olvasható az igazán aljas szervizes mentalitás:

[link] dok.doc

2015. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na majd így:

[link]

2015. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kedvencem az volt, ahol az olajshop.hu-t ajánlotta az eladó, mert ha ők mint biciklibolt tartanának hidraulika olajat, az gazdaságtalan lenne... Jah és ez a bolt fő profilban meridákat forgalmaz, tele a bolt hidraulikus fékes bringákkal, hát felmerült bennem a kérdés, ha gazdaságtalan az olaj, akkor hogy a fenébe szervizelik a saját eladott garanciális bringáikat... De ezt a kérdést már fel se mertem tenni, aztán bementem a számomra legkedvesebb boltba, ott hozatok velük egy légtelenítő készletet horror áron...
2015. jún. 10. 07:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Már az is tetszett, hogy az eladó hidraulika olajról beszélt úgy általánosságban... Ilyenkor azért elgondolkozom, miért nem én állok a pult mögött... Én még élvezném is azt a melót...
2015. jún. 10. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!