Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van egy mountain bikeom,...

Van egy mountain bikeom, rendes gumival rajta és azt ki lehet cserélni vékonyabbra? Olyasmire mint egy országúti kerékpáron lévő. Ha igen, hogy? Egész kereket kell vagy csak a gumit? Segítene a gyorsabb haladás érdekében a vékony gumi?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt, hogy mennyire keskeny vagy széles gumit lehet a kerékre rakni, a felni szélessége határozza meg. Valószínűleg lehet valamivel keskenyebbet rárakni, de olyan keskenyet, amilyen az országútikon van, valószínűleg nem lehet. Ha terepen is meg aszfalton is használod a biciklid, akkor tarthatsz otthon két kerékszettet, úgy viszonylag kényelmes cserélni.


Ha valamivel keskenyebb a gumi, kevesebb rajta a rücsök és keményebbre lehet fújni, az biztosan segíteni fog valamennyit.

2015. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én egy ilyet vettem a montimra 1,3-as méretben terepgumi után:

[link]


6-bar ra fújva annyira hihetetlen érzés volt suhanni az aszfalton, hogy következőnek egy outit vettem. :D

2015. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én eleve hibrid-párti vagyok, a 700-as kerék nálam alap, de a vastagság minimum 35C-s legyen nekem, mondjuk 35C-40C korlátok között
2016. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!