Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire néz ki hülyén (főleg...

Mennyire néz ki hülyén (főleg naplemente után érdekelne), ha napszemüvegben biciklizek?

Figyelt kérdés
Muszáj valamivel védeni a szememet mert folyton megtalálják a bogarak, remekül tudnak célozni és mindig belerepülnek. Már meg fogok vakulni tőlük, ezért gondoltam, hogy tennék fel napszemüveget ellenük. De nem néz ki hülyén, főleg amikor nem is süt a nap?
2015. jún. 12. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy nézek ki, inkább nézzek hülyének, mint ne lássak rendesen. Amúgy én olyankor ilyen narancssárga lencsés napszemüveget hordok.
2015. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerencsés vagyok, még régebben elcsíptem egy akciót, de talán most is kapható Polaroid bringás készlet: cserélhető 3 lencse: napszeműveg, átlátszó polárszűrős és sárga. Nagyon jó!
2015. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs jobb decatlonban lehet venni párszáz ft ért átlátszó szemüveget éjszakára meg sárgát szürkületbe. Nappalra meg vegyél egy rendes bringás szemüveget.
2015. jún. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Napszemuvegben sotetedeskor nem hulyen nez ki az ember, hanem nem lat rendesen. Eppen ezert rengetes sportszemuveg gyarto kinal keszleteket es cserelheto lencsesben tobb valasztekot is kinalnak a kulonbozo latasi viszonyokra. Az olyan bukosisakokhoz amelyekbe integralt lencse van, azokhoz is kulonbozo sotetsegu lencsek vannak, a mas-mas fenyviszonyokhoz.


Szemuveg termeszetesen kell a bogarak, a felverodo por, a szemszarazsag es a napsutes ellen, de a lencse szinet mindig igazitsuk a fenyviszonyokhoz.

2015. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Részemről ha sok a bogár, akár szájmaszkot is fölteszek. Anélkül van, hogy csak úgy tudok haladni, hogy eltakarom az egyik kezemmel az orromat, mivel ezek a kis roh*dékok sok helyen felhőkben rajzanak az út fölött. Emellett az átlátszó vagy a sárga szemüveg alap. Az én sárgámról, ha jól emlékszem, azt mondták a boltban, hogy a látható fény 1-2%-át szűri csak ki.
2015. jún. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit érdekel az téged, hogy hülyén néz ki, vagy sem? Ha egy szemedbe repülő bogár miatt mondjuk összetöröd magad, az sokkal hülyébben néz ki. Furán néznek? Egészségükre! Nevetnek? Legalább szereztél nekik egy jó napot. Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol rólad! Huszadrangú.
2015. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem mind1 hogy a szemébe repülő bogártól, vagy attól, hogy semmit nem lát a napszemüvegben töri össze magát? Minimálisan gondolkodjunk már...
2015. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod mennyire sötét a napszemüvege? Nem. Tudod mennyit lát vele? Nem. Ez volt a kérdés? Nem. Ne kötekedjünk már!
2015. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!