Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nem tudok dönteni, melyiket...

Peetmondoo kérdése:

Nem tudok dönteni, melyiket vegyem meg? (Munkábajáráshoz - 5-10-20km-es túrákhoz)

Figyelt kérdés

Scott Kokomo (szinte semmit nem találtam róla)


Schwinn-Csepel Magnum (2010 környéki évjáratok - 1. 2007 körüli a másik 2009-10...)


És Merida Matts Striker.


Nekem a Csepel a legszimpibb, de nem akarom megbánni + nekem még egyik se volt .


2015. jún. 13. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindnek vastag a kereke,ilyen montenbájk szerűek.És minél vastagabb a kerék,annál nagyobb az ellenállás,annál nehezebb az egész gép súlya és nehezebb tekerni.Reggel munkába városba meg minek erőlködni?Vegyél egy országútit amire a kos kormány helyett teszel egy kényelmesebbet és erőlködés nélkül téphetsz vele a munkába kétszer olyan gyorsan mint egy vastag kerekű ocsmánysággal.
2015. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igazság szerint most is bringával járok dolgozni (Hauser Wildcat - Millenniumi lehet ) terep gumikkal volt Az elsőt már lecseréltem átmenetire, így 10-13 perc az utam munkába pirosakkal együtt. Volt egy noname össztelósom is, azzal élmény volt menni.. mármint kényelem szempontjából, de minőségi össztelós nem 20-30-tól kezdődik még használtan sem. Országútit azért nem akarok bevallom nekem nem tetszenek, ha mondjuk 10km-eket tekernék munkába, tetszene.
2015. jún. 13. 22:01
 3/4 Dreigang ***** válasza:
Egy felújított városi hozzáértő baráttal véve jó lehet.
2015. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg az úgynevezett Holland kerékpárokat-elterjedt néven paraszt bicikli-a montitól az is jobb és praktikusabb.A monti városban egy téves divat és elég nagy öngól is főleg teleszkóppal terepgumival.
2015. jún. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!