Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárra milyen kulacsot és...

Kerékpárra milyen kulacsot és kulacstartót érdemes venni?

Figyelt kérdés

A tartó fém vagy műanyag? A súlyon kívül van valami érdemleges különbség?

Kulacsok között milyen különbség van, miben több egy drágább egy teszkósnál?

Minden kulacs minden kulacstartóval kompatibilis?



2015. jún. 14. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Műanyag vagy karbon jó tartónak, mert könnyű. Én szeretem a nagyobb külacsokat, két 650 mililiteresem van. Nem feltétlenül kompatibilisek egymással.
2015. jún. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kulacstartóból mindegy milyet veszel. Kulacsból is a legolcsóbb 600 a legdrágább 3500 ft.
2015. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Literes üdítős palack is jó.
2015. jún. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Fejjel lefordítva a másfél literes is belemegy a tartóba, de érdemes egy gumival megfogni, mert hajlamos kifordulni. Ráadásul nem kell az út porával vert cuclit szopogatni :) Nem is tudom, hogy van-e szánalmasabb kiegészítő, mint a "kerékpáros kulacs" :))
2015. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Több tucat kulacsot fogyasztottam már az elmúlt 15 évben, tapasztalatom alapján azt mondom, a lehető legolcsóbbat vedd, semmivel se jobb a drágább a teszkósnál. Tartóból is jó az olcsó, max. azt nézd, hogy színben, külsőben olyan legyen, ami tetszik, plusz arra figyelj még a kulacsnál, hogy beleférjen a tartódba.


(Azokba a tartókba, amelyeknek a két tartókarja nem ér össze, általában nagyobb kulacs fér, szóval érdemes ilyet venni.)

2015. jún. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A kulacstartó szerintem is mindegy, nekem nincs kulacstartó szem az egyik biciklimen, ott kellett csak trükközni.


A kulacsokkal nekem az a gondom, hogy nem nagyon kapok olyat, amiben ne válna műanyagízűvé a víz. A sima üdítőspalackok jobbak ebből a szempontból, de abból meg nem tudok menet közben inni. De ha gyakran megállsz pihenni-inni, akkor jó.

2015. jún. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, akkor megveszem a legolcsóbb kulacstartót.

Utolsónak: valamelyik decathlonos termékhez írta a support, hogy ki kell főzni és akkor eltűnik a műanyag íz

2015. jún. 16. 12:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Kifőzni? Ez érdekes. De mégis hogyan? Mivel ezek hőre lágyuló műanyagból vannak, így ha forró vízbe teszed vagy azt teszel bele, akkor összemehetnek és eldeformálódhatnak.

Egyébként a műanyag ízt tényleg jó lenne eltüntetni.

Barátnőm vett egy 350Ft-os kulacsot. Ráadásul színben is passzol a biciklihez. Tökéletesen megfelel. Valami elfekvő darab lehetett abban az üzletben. Néha rá lehet találni ilyenekre.

2015. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na megkerestem:

[link]

Itt, legalul

2015. jún. 17. 09:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk lehet, hogy kipróbálom, vannak elfekvő kulacsaim, kísérletezni jó lesz. Először úgy, hogy forró vizet öntök bele, hátha már az is használ és azt még talán kibírja.
2015. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!