Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van Shimano Deore 8 sebességes...

Van Shimano Deore 8 sebességes hátsó vált?

Figyelt kérdés
9 sebességes Deore XT váltót használhatok egy 8 sebességes váltókaral a 8 as fogaskoszorumón?

2015. jún. 25. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem, de montiban nem vagyok otthon.
2015. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nincs, sőt újabban már 9-est se gyártanak.
2015. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alex Fly ***** válasza:

Mióta az Acera is kilences, azóta nem hinném, hogy lenne.

Nyugodtan használhatod.

2015. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ne használhatná? A váltókar határolja be, hogy meddig mehet a váltó. És mivel 8-as kar + 8-as sor így simán megy. Pl. 6-os sorral + 6-os karral is működne...
2015. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És a 8as és 9es váltón egyformát kell húznia a váltókarnak? ln nem hiszem, hiszen a lánc méret is más...
2015. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát nálam még attól is rosszalkodott a váltó, hogy gyárilag acera váltókar volt az slx váltóhoz...
2015. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
A húzást a váltókar vezérli, a váltó áttételezése a Shimano esetében szinte minden esetben ugyanaz (az új DynaSysnél változott). (Más gyártók alkatrészeivel akadhatnak meglepetések, ismert példa outi vonalon a10es Campa fékváltókarok esete a 8as Shimano rendszerekkel) A lánc szélessége itt nem annyira lényeges, egy méretkülönbséget simán tolerál. Nálam a 9 fokozatú hátsó váltó tökéletesen teszi a dolgát a 8-as rendszerben.
2015. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!