Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit tehetek, ha állandóan...

Mit tehetek, ha állandóan kiszúrják a biciklim gumiját?

Figyelt kérdés
Társasházban lakom,és pár hónapja hetente szúrják ki a bringám kerekét. Gondoltam, hogy kamerát tennék a tárolóba, de ami aksiról működik, az csak pár órán át működik. Konnektor pedig nincs a helységben. Esetleg vegyek riasztót? Help!
2015. jún. 30. 13:35
 1/7 anonim válasza:
Nem lehetne zárat szerelni a tárolóra?
2015. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs, azt nem írtam, hogy ez a ház közös tárolója, ahol az enyémen kívül még van jó pár bringa, meg minden más cuccok. Szóval, ide az összes lakónak van kulcsa, de más lehetőség viszont nincs tárolásra. :(
2015. jún. 30. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Miert nem viszed fel a bringadat a szobadba? Amugy valoszinu, hogy valami hazban lako hulyegyerek csinalja, vagy ha jo bringad van akkor egy feltekeny (rosszindulatu) felnott.

Mi hazunkban is van tarolo, de en inkabb felcipelem magammal a lakasba.

2015. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:

Én együtt alszom az oútimmal a másodikon.

Még a saját, külön bejáratú zárt kamrában sem hagynám. Onnan pár éve egyik szomszédnak a simsonját vitték el minden nyom nélkül.

2015. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bringát nem tartunk közös tárolóban (még sajátban se nagyon...)!


Nem nagyon örülünk mi se ennek, az ötödiken, garzonban három biciklivel, de hát istenem. Lehet venni egész jó szerkezeteket, amikkel felakasztható a gép, és így tuti biztonságban van.

2015. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
éjszakázz a tárolóban a bringádon és játssz a floppy bird-el. Most viccet félretéve figyeld meg éjszakánként.
2015. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Közös tárolóba bringát? Akkor ne is csodálkozz.

Nekem itt áll az előszobában. Nincs az a pénz, hogy bárhol ott hagyjam! Inkább mindent viszek magammal, hogy már a bolt előtt se kelljen ott hagyni őrzés nélkül. Nem is értem azokat, akik ki merik tenni akár közös tárolóba is.


Tanulságnak érdemes megnézni a Tolvajkergetők című magán film sorozatot. Ebben valóban megtörtén kerékpár lopásokról van szó, de kb akciófilm minőségben.


A youtub-on meg lehet találni már bőven tíz fölötti változatát. Be kell írni, "Tolvajkergetők" és sok találat lesz rá. Tanulságosak.


Azok után nem fogod ott hagyni már sehol.

Megtörtént eseteket mutatnak be.

2015. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!