Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért kapok állandóan defektet?

Biohazardxxx kérdése:

Miért kapok állandóan defektet?

Figyelt kérdés
2héten belűl háromszor kaptam de nem külső hegyes tárgy miatt! a belső gumimom dörzsölés nyomok vannak és azoknál lukad ki mindig kicsit olyan mintha tigriscsikos lenne a gumi...

2014. máj. 1. 23:14
 1/7 anonim válasza:
Mert öreg a gumi, és el van revülve.
2014. máj. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van a felnin, ahol hozzáér a belső, plussz védő szalag? Mert ha nincs, akkor azért, akkor ragaszd rá vagy három kör szigetelő szalagot.
2014. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szigetelőszalg és gumi us van a küllőanyáknál de nem ott dörzsöli ki hanem oldalt...
2014. máj. 2. 08:58
 4/7 A kérdező kommentje:
melyik az öreg gumi? a belső vagy külső? a belső kb fél éves a külső pedig 2,5 éves.
2014. máj. 2. 08:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. Akkor tegyél jó sok hintőport a külső gumiba, így tud benne csúszni a belső ha akar, nem tapad oda.
2014. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én vagyok az egyetlen ember aki nem vesződök (hozzáteszem esetek többségében feleslegesen) a defektes gumival és egyből cserélem azt?
2014. máj. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dreigang ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül:-)
2014. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!