Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Most fogok először biciklizni....

Most fogok először biciklizni. Help? (lent)

Figyelt kérdés
taborban vagyok, es holnap egyutt megyunk biciklizni. Én még sose bicikliztem, viszont rajtam kivul mindenkinek siman megy. Sikerulni fog elsore, ha leér a lábam? És ha nem ér le? Mit csináljak, ha nem megy? Ugye nem fogom összetörni magam? Tiszta gáz lesz :/ Mit csináljak?

2015. júl. 7. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyakorolj holnapig
2015. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nincs rá lehetőség
2015. júl. 7. 14:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ciki lesz ott mindenki előtt. :D Akkorát fogsz esni mint az ólajtó. :D
2015. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A biciklizéshez egyensúly kell.Mivel senki nem úgy születik hogy tud bicajozni ezèrt ez tanulható.Jobb helyeken 10 éves koruk előtt megtanulnak az emberek biciklizni.
2015. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ne szapuljátok szerencsétlent, nagyon sok ember van, akinek a gyerekkorából egyszerűen kimarad a bringázás...

Te kérdező, pedig neki se állj, ez nem olyan dolog, ami egyből megy az embernek... gondolj bele, ha azoknak a gyerekeknek, akiknek még szó szerint egy szivacs az agya, és mindent magába szív, nekik is egy hosszú folyamat, akkor neked ennyi idősen nem egy délután lesz...

2015. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már nem számít, mert nem megyünk mégse. :D Utolsó, köszi :)
2015. júl. 8. 03:27
 7/11 Wadmalac ***** válasza:
100%

Valóban nem öt perc lesz, mire megbízhatóan tudsz tekerni. Amíg ezt meg nem tanulod, addig inkább ne bringázzon senki a közeledben, inkább egyedül essél el, ne csoportosan. Ja és forgalomtól elzárt területen gyakorolj, eszedbe ne jusson forgalmas úton.

Csak úgy, hogy nulla a tudásod, elindulni másokkal tekerni ön- és közveszélyes ötlet.

Ismerek sok embert, aki évek óta ül bringán és nem merek a közelében tekerni, mert, ahogy egy jóbarátom szokta mondani, tekerni tud, de bringázni nem. :)

2015. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fene tudja, en motorozni 5 perc alatt tanultam meg :) Okes, mondjuk elotte mar sokat bringaztam, de akkor is.


Vegul is a srac tok bevallalos, hogy nekiindult volna :) szerencsejere program lefujva, pedig biztos mulatsagos lett volna az elso parszaz probalkozas :D

2015. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
motorozni nem kell "megtanulni" ha már tudsz bringázni... ugyan az a fizikája...
2015. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok amúgy...:D
2015. júl. 8. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!